Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
سکوت معنا دار استاندار و معاون سیاسی نسبت به خطاهای مکرر مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 10:27 ق.ظ / Tue, 2018 October 23

- مازندران - سکوت معنا دار استاندار و معاون سیاسی نسبت به خطاهای مکرر مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران

استان‌ها
تبلیغات
شخص احمد مظفری مسبب اختلافات بین استاندار و رسانه ها استان شده است

سکوت معنا دار استاندار و معاون سیاسی نسبت به خطاهای مکرر مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران

تاریخ 27 اسفند 1394 ساعت 18:15:48
منبع: راحله حاجیان روز نامه نگار
کد خبر: 051916
آقای استاندار ؛ صد افسوس و دریغ ناظر سکوت جنابعالی هستیم !؟ از دعوت گزینشی اصحاب رسانه درسفر رئیس جمهور محبوب دکتر روحانی به استان که مدتها فضای استان را ملتهب کرد تا آخرینش نشست خبری جنابعالی که مورد انتقاد جدی تعداد زیادی از اصحاب رسانه ومدیران رسانه های مکتوب ومجازی قرار گرفت/ پیرامون بخشی نگری روابط عمومی به دفعات با جناب دکتر یونسی معاون محترم سیاسی امنیتی جنابتان گفت و گو گردید هر بار قول پیگیری و رسیدگی دادند اما چون از هزار وعده خوبان یکی وفا نکند و نکرد.
سکوت معنا دار استاندار و معاون سیاسی نسبت به خطاهای مکرر مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران

 

بنام آنکه حکمت آموخت

 

جناب آقای دکتر ربیع فلاح استاندار محترم مازندران؛

متاسفانه شخص احمد مظفری مسبب  اختلافات  بین  استاندار  و  رسانه های استان  شده است.

 

 

جناب آقای دکتر ربیع فلاح استاندار محترم مازندران با سلام و احترام فاکنر نویسنده شهیر می گوید:"اشتباهی که یک بار انجام شود قابل چشم پوشی است اما چند بار که تکرار شد نه چون دیگر اشتباه نیست و یک قاعده است".

 

اینک بسیاری از اصحاب رسانه چون این کمینه به این باور رسیده اند که آپارتاید رسانه ای حاکم بر استانداری مازندران قاعده ای مظفری ساخته است که صد البته بجای ظفر خسران و شکست در پی دارد چرا که تجربه ثابت کرده است تبعیض مانا نیست و موفقیتی هم به دنبال ندارد!

 

با این همه شور بختانه شاهد تداوم آن و صد افسوس و دریغ ناظر سکوت جنابعالی هستیم !؟

حال آنکه دود شعله هایش بیش از همه چشم شاهدان و ساکتان این قاعده را می آزارد.

 

جناب آقای استاندار :

جناب آقای استاندار مایلم در ادامه این عریضه مشفقانه به استحضار برسانم اصحاب رسانه در هر کجایی تریبونی بشمار می آیند که قادرند پل مستحکمی باشند میان مردم و مسئولان پس ناگزیر باید پاسشان داشت و تکریمشان کرد تا در سایه تعاملی سازنده بتوان مسئولیت های خطیر را محقق ساخت اما اذعان بفرمایید رویه ای که از سوی روابط عمومی استانداری در پیش گرفته شده است هم این تعامل را خدشه دار می کند و هم مانع از انجام آن مسئولیت های خطیر می گردد بویژه آنکه قربانیان این آپارتاید رسانه ای والسابقون رسانه هستند که نقش مهم و اثر گذاری در مهندسی نقشه راه رسانه ها دارند.

 

از دعوت گزینشی اصحاب رسانه درسفر رئیس جمهور محبوب دکتر روحانی به استان که مدتها فضای استان را ملتهب کرد تا آخرینش نشست خبری جنابعالی که مورد انتقاد جدی تعداد زیادی از اصحاب رسانه ومدیران رسانه های مکتوب ومجازی قرار گرفت.

در پایان ذکر این مهم را ضروری میدانم به عرض برسانم پیش از این پیرامون بخشی نگری روابط عمومی به دفعات با جناب دکتر یونسی معاون محترم سیاسی، امنیتی جنابتان گفت و گو گردید هر بار قول پیگیری و رسیدگی دادند ا ما چون از هزار وعده خوبان یکی وفا نکند و نکرد ناگزیر این عریضه به محضر حضرتعالی به رشته تحریر در آمد باشد که سنت شکنی گشته و این بار یکی از هزار وعده خوبان از جنس وعده های سر خرمن از آب در نیاید.

 

با تقدیم احترام

راحله حاجیان روز نامه نگار + عکس 

 

راحله حاجیان روز نامه نگار


 

 

Bookmark and Share
م.
27 اسفند 1394 ساعت 18:44:11
- 0
ارسال پاسخ
همه می دونن که تک تک بچه های های کارمند روابط عمومی هیچ کس از شخص احمد مظفری دلخوشی ندارن
کارمند
29 اسفند 1394 ساعت 00:28:02
- 0
ارسال پاسخ
یکی از کارمندان میگفت؛ هر مراسمی که میشه استاندار مازندران به رسم تشکر ؛ نفری پنجاه هزارتومان به تک تک همراه هان خودشه + کارمندان روابط عمومی می ده .
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.