Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تجلیل باشکوه مرکزبانوان وخانواده شهرداری ساری از بانوان شاغل + عکس - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 09:02 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- مازندران - تجلیل باشکوه مرکزبانوان وخانواده شهرداری ساری از بانوان شاغل + عکس

استان‌ها
تبلیغات
با حضور اعضای شورای شهر؛ شهردار ساری و خانواده های کارکنان شهرداری ساری صورت گرفت؛ + عکس

تجلیل باشکوه مرکزبانوان وخانواده شهرداری ساری از بانوان شاغل + عکس

تاریخ 23 فروردین 1395 ساعت 12:35:09
کد خبر: 052154
تمام پروژه هایی که از طرف شورای اسلامی شهر ساری به مجموعه شهرداری واگذار گردیده است قطعا امید آفرینی را برای ساری و مردم فهیم این شهرستان در پی خواهد داشت و این امر با حرف به جایی نخواهد رسید بلکه باید باعمل صورت گیرد.
تجلیل باشکوه مرکزبانوان وخانواده شهرداری ساری از بانوان شاغل + عکس

 

 

تجلیل با شکوه مرکز بانوان و خانواده شهرداری ساری از بانوان شاغل

 

 

وبسایت رسمی خبری تحلیلی(ملی-استانی) «حرف راست» طی یک اجتماع بی نظیر با حضور شهردار ساری , رییس و اعضای شورای اسلامی شهر , معاونان و شهرداران مناطق و مدیران سازمانهای تابعه از بانوان شاغل در شهرداری مرکز مازندران تجلیل شد.


در این مراسم باشکوه که در باشگاه فرهنگیان برگزار گردید دکتر عبوری در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از بانوان شاغل در شهرداری ساری تاکید کرد: ایمان قلبی دارم یکایک بانوان شاغل در شهرداری در تک تک پروژه های عمرانی سهیم بوده و نقش بی بدیلی داشته و دارند وی آنگاه با اشاره به این مطلب که بانوان شاغل وظایف خود را به مراتب دقیق تر و منظم تر انجام می دهند خاطر نشان کرد به همین دلیل از هیچ اقدامی که در تجلیل از بانوان شکل بگیرد کوتاهی نکرده و هر پیشنهادی که برای معیشت بهتر انان ارائه گردد چنانچه در حوزه وظایف اینجانب باشد از آن حمایت می کنم.


شهردار ساری به تشریح فعالیت های شهرداری در ۴۵ ماه اخیر انتظار دارم در سال جدید به کمک شما و اعضای شورا بتوانیم تمام مشکلات را از پیش رو برداشته و به بهره برداری و افتتاح پروژه ها یکی پس از دیگری برسیم. وی با اشاره به امید آفرینی در فرمایشات رهبری اظهار داشت : تمام پروژه هایی که از طرف شورای اسلامی شهر ساری به مجموعه شهرداری واگذار گردیده است قطعا امید آفرینی را برای ساری و مردم فهیم این شهرستان در پی خواهد داشت و این امر با حرف به جایی نخواهد رسید بلکه باید باعمل صورت گیرد.


شهردارساری در ادامه گفت: کاهش اجرای پروژه های بزرگ (مانند فاز اول پارک ملل که در صد روز انجام شد) و دیگر پروژه هاخود مصداق مدیریت جهادی است و با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که امسال را سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام وعمل نامیدند تمامی کارهای شهرداری و شورا اقدام و عمل می باشد.


عبوری افزود: از ۴۵۰ پروژه‌ای که ابتدای سال ۹۴ در حوزه عمرانی تعریف شد ۱۳۰ پروژه به اتمام رسید و ۳۳۰ پروژه باقی‌مانده امسال به بهره‌برداری می‌رسد.پرداخت و افزود: از شما بانوان انتظار دارم با درک درست خود از این فعالیت ها به عنوان مبلغ و مروج اقدامات بزرگی که با مشارکت خود شما شده است ایفای نقش کنید تا همگان بدانند در سایه حمایت شورای شهر و مشارکت شهروندان شهرداری چه اقدامات بزرگی انجام داده است. وی با تاکید بر ضرورت توجه به نشاط و شادابی در بانوان بخاطر بالابردن توان کاری و انجام مسئولیت های سنگین تاکید کرد: از خانم حاجیان مسئول مرکز بانوان و خانواده شهرداری که امین بنده هستند می خواهم تا برنامه ریزی کنند هرماه یک اردو یا تور تفریحی زیارتی برای بانوان شاغل برگزار کنند.


دکتر عبوری سپس احداث بزرگترین پارک ویژه بانوان را مورد توجه قرارداد و تاکید کردکه این پارک بزرگترین بوستان شمال کشور است که می تواند فضایی ارام بخش و پرنشاط برای بانوان شهر ایجاد کند. شهردار ساری سپس با اعطای هدایایی به بانوان شاغل در شهرداری و نیز بانوانی که نام متبرک فاطمه یا زهرا یا مشابه و مترادف انرا دارند ازآ نان تجلیل کرد.


تجلیل اعضای انجمن صنفی بانوان خبرنگار استان از همسر شهردار ساری
این گزارش حاکیست در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری وسازمانهای تابعه ساری طی یک اقدام مبتکرانه از سوی راحله حاجیان با دعوت از خانم خالقی همسر پرتلاش دکتر عبوری شهردار ساری ضمن اهدای لوح تقدیری تجلیل به عمل آمد.

پیوند مدرنیته ومعنویت چراغ راه زنان مسئول
حاجیان اظهار داشت حضور همزمان زن در خانه واجتماع ثابت کردکه معنویت ومدرنیته می تواند دوبال پیشرفت در توسعه شهری باشند و زن مسلمان ومسئول اینگونه است.


وی با تاکید بر اینکه پشت هر مرد موفقی یک بانوی صبور پرتلاش و کوشا حضور دارد بانو خالقی رامظهر یک بانوی مومن و مسلمان وایثارگرتوصیف کرد که پا به پای عبوری بوده و توانسته فضایی بوجود آورد که شهردار بی هیچ دغدغه ای در خدمت شهر و شهروندان باشد ونقش خود را در اجتماع وخانواده بخوبی ادا کرده است.وی از بانو خالقی بخاطر حضور بی تکلف در مراسم قدر دانی کرد.

 


فاطمه زهرا(س)الگوی زن مسلمان
خانم خالقی نیز ضمن تقدیر از انجمن صنفی بانوان خبرنگار استان و دریافت لوح تقدیرخود از اعضاکه همراه با شاخه های گل بود با قرائت شعری به بیان مقام و منزلت زن مسلمان پرداخت.وی در این اشعار با بیان اینکه الگوی زن مسلمان بانو فاطمه زهرا (س)می باشد گفت به برکت نام زهرای اطهر ودفاع ان مادر دوگیتی از حریم ولایت بود که دین اسلام پا برجاست وان تربیت نیکوست که تا قیام قیامت زینب کبری (س)جاودانه تاریخ ماند.


بنابراین گزارش کیادهی عضو شورای اسلامی شهر ساری به نمایندگی از اعضا این نهاد طی سخنانی از بانوان شاغل در شهرداری تجلیل کرد عضو شورای اسلامی شهر ساری نیز با بیان اینکه نیمی از جمعیت مرکز مازندران را بانوان تشکیل می‌دهند، اظهار کرد: تفکیک جنسیتی سبب تقابل می‌شود توانمندی‌های بانوان باید دیده شود. وبانوان شاغل در شهرداری وسازمانهای تابعه با احساس مسئولیت در همه زمینه ها توانایی خود را به اثبات رسانده اند.


کیادهی سپس با تقدیر از اقدامات جهادی شهردار ساری گفت عبوری با مدیریت جهادی خود توانست پروژه هایی را که سالها بر زمین مانده بود به مرحله نهایی برساند. در این مراسم هدایای به ۲۵ نفر از دختران شهید شاغل در شهرداری هدایایی اهدا شد. آنگاه با اجرای برنامه های شاد و متنوع مانند موسیقی محلی این مراسم با صرف ناهار به پایان رسید.

در پایان مراسم راحله حاجیان طی گفتگویی با ما ضمن سپاس از عنایت بی دریغ شهردار به بانوان و نیز حضور ایشان و معاونانشان همراه با رییس و اعضای شورای شهر در مراسم گفت:همانگونه که دکتر عبوری فرمودند بنا داشتیم در زاد روز میلاد حضرت فاطمه این مراسم را برگزار کنیم اما بخاطر در گیر بودن بانوان با مسایل شخصی ایام سال نو موکول به امروز شد. وی با تاکید بر اینکه دستور شهردار محترم را در رأس کارهای مرکز امور بانوان قرار خواهیم داد افزود:ایشان امر فرمودند برای معیشت و نیز ساعات اداری بانوان شهرداری طرح و برنامه های آماده کنیم تا آرامش و بهبودی بیشتری برای آنها در پی داشته باشد بنابراین تمام همت خود را معطوف به تحقق این خواسته منطقی و ارزشمند ایشان خواهیم کرد.


خانم نصیری مجری برنامه هم با سپاس از بذل توجه دکتر عبوری به امور بانوان شاغل در شهرداری را عاملی مهم در انگیزه بخشی به آنها ذکر کرد و گفت:یقین دارم امسال بانوان شاغل در شهرداری با همت و پشتکار بیشتری انجام وظیفه خواهند کرد تا به درخواست دکتر عبوری برای مشارکت بیشتر در امور شهرداری پاسخی در خور و شایسته داده باشند چرا که ما بانوان شهرداری وظیفه خود می دانیم که با تلاش بیشتر در محل کار ذره ای از محبت های ایشان را جبران نماییم.


خانم رضایی از سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری هم با بیان این مطلب که مدیریت دکتر عبوری انگیزه بانوان شاغل را برای تلاش مضاعف صد چندان کرده است از مدیریت خانم حاجان در امور بانوان نیز تشکر کرد و گفت:همانگونه که شهردار محترم هم تاکید کردند خانم حاجان نشان دادند امین خوبی برای شهردار هستند و بخوبی توانستند برنامه های دکتر عبوری را در مورد بانوان عملیاتی کنند.

به گزارش امور رسانه شهرداری ساری؛ خانم بریمانی از سازمان عمران شهرداری ساری هم با تاکید بر اینکه برنامه شایسته و باشکوه برگزار شد گفت: وظیفه خود می دانم از شهردار محترم بخاطر نگاه ارزشمندی که به همکاران خود خاصه بانوان دارند تقدیر کنم چرا که از زمان حضورشان در شهرداری کرامت بانوان شاغل بیش از همیشه حفظ شد و ایشان با درک درستی که از مسئولیت های بانوان در خانه و جامعه دارند همیشه تلاش می کنند با مدیریت درست بانوان را در انجام وظایف خود کمک کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.