Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
توسعه گردشگری دریایی وظیفه ذاتی سازمان بنادر و دریانوردی است - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 05:47 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- مازندران - توسعه گردشگری دریایی وظیفه ذاتی سازمان بنادر و دریانوردی است

استان‌ها
تبلیغات
مدیر کل بنادر استان مازندران اعلام کرد:

توسعه گردشگری دریایی وظیفه ذاتی سازمان بنادر و دریانوردی است

تاریخ 30 تیر 1395 ساعت 09:23:09
کد خبر: 053431
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با بیان اینکه توسعه گردشگری دریایی از وظایف مهم و ذاتی سازمان بنادر است ازحمایتهای همه جانبه سازمان بنادر و دریانوردی از طرحهای مرتبط با صنعت گردشگری دریایی خبر داد/ سازمان بنادر و دریانوردی تسهیلات مناسب جهت خرید شناورهای تفریحی و ساخت اسکله در راستای گسترش صنعت گردشگری دریایی در اختیار متقاضیان بخش خصوصی قرار میدهد.
 توسعه گردشگری دریایی وظیفه ذاتی سازمان بنادر و دریانوردی است

 

 

 توسعه گردشگری دریایی وظیفه ذاتی سازمان بنادر و دریانوردی است

 


مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با بیان اینکه توسعه گردشگری دریایی از وظایف مهم و ذاتی سازمان بنادر است از حمایت های همه جانبه سازمان بنادر و دریانوردی از طرح های مرتبط با صنعت گردشگری دریایی خبر داد.

 

به گزارش حرف راست/؛ شهرزاد نظری/؛  مهندس سیاوش رضوانی در حاشیه بازدید از نوار ساحلی و پروژه های ساحلی غرب استان که به همراه مسئولان میراث فرهنگی و گردشگری و محیط زیست استان صورت گرفت طی نشستی با اعلام این مطلب افزود : سازمان بنادر و دریانوردی تسهیلات مناسب جهت خرید شناورهای تفریحی و ساخت اسکله در راستای گسترش صنعت گردشگری دریایی در اختیار متقاضیان بخش خصوصی قرار می دهد .


مهران حسنی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران نیز در این جلسه اظهار داشت: موضوع گردشگری دریایی از دغدغه های اصلی مسئولان استان است و در کارگروه گردشگری استان مازندران نیز بر این موضوع تأکید شده است .


وی افزود:با توجه به ورود بیش از حد مسافران و گردشگران بویژه در ایام نوروز و تابستان به استان مازندران ، همت مضاعف مسئولان دستگاههای اجرایی ذیربط را برای توسعه گردشگری دریایی می طلبد.


حسین سروری فرماندار شهرستان رامسر نیز در این نشست طی سخنانی با ابراز خرسندی از بازدید مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران و هیأت همراه از نوار ساحلی غرب استان و توجه ویژه به گردشگری دریایی بر ضرورت پیگیری و احیاء پروژه کنار گذر رامسر تأکید کرد.


به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، گفتنی است مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران به همراه جمعی از مسئولان ادارات کل میراث فرهنگی و گردشگری و محیط زیست استان و مسئولین ذیربط شهرستانی روز دوشنبه از سازه های دریایی برج الماس قو،پلاژ شهرداری،پلاژ سپاه پاسداران و شهرسبز در محدوده شهر های سلمانشهر، تنکابن و رامسر بازدید و ضمن گفتگو با مسئولان پروژه ها از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.