Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
عزت رسانه‌ای ما در انسجام همه جانبه ما است و باید همصدا باشیم - شبکه نیوز
آدینه، 27 مهر 97 ساعت 03:28 ق.ظ / Fri, 2018 October 19

- مازندران - عزت رسانه‌ای ما در انسجام همه جانبه ما است و باید همصدا باشیم

استان‌ها
تبلیغات
افشار مسئول بسیج رسانه ای استان مازندران عنوان کرد:

عزت رسانه‌ای ما در انسجام همه جانبه ما است و باید همصدا باشیم

تاریخ 05 مرداد 1395 ساعت 06:27:57
منبع: نور-چمستان وآمل خبرنگار حرف راست
کد خبر: 053499
اصلی‌ترین وظیفه ما آموزش خبرنگاران/ تلاش بیشتر برای انسجام بیشتر / امیدواریم که با فعال شدن آموزش‌ها، فعالیتهای بیشتری درخور شان و منزلت خبرنگاران و رسانه ها استان مازندران صورت پذیرد/ بسیج رسانه در ۲۲ شهرستان مازندران تشکیل شده است/ رسانه نقش اساسی و مهم در جامعه دارد و خبرنگار تراز انقلاب ما و همچنین باید منعکس کننده آرمانها و ارزشهای رسانه باشد.
عزت رسانه‌ای ما در انسجام همه جانبه ما است و باید همصدا باشیم

 


عزت رسانه‌ای ما در انسجام همه جانبه ما است و باید همصدا باشیم

 

 

نور - چمستان خبرنگار پایگاه رسمی خبری تحلیلی«حرف راست» باید مشکلات خبرنگاران و رسانه دقیقا" بررسی و دقت نظرشود، چرا که ما به دنبال عزت افزونتر رسانه‌ای در استان هستیم.


حسن افشار مسئول بسیج رسانه استان مازندران در مراسم افتتاح بسیج رسانه آمل،ضمن اعلام خبر فوق و نقش اصحاب رسانه در جامعه، و با بیان این مطلب که خبرنگار تراز انقلاب ما و باید منعکس کننده آرمانها و ارزش های رسانه ی باشد؛ گفت: رسانه نقش اساسی و مهم در جامعه دارد و خبرنگار تراز انقلاب ما و همچنین باید منعکس کننده آرمانها و ارزشهای رسانه باشد چرا که مسئولیت دارد و اصحاب رسانه افرادی هستند که شبانه روز تلاش می‌کنند و لذا باید مشکلات آنان نیز بررسی شود.


* تشکیل بسیج رسانه در ۲۲ شهرستان مازندران
افشار با تاکید بر اینکه باید مشکلات خبرنگاران و رسانه دقیقا" بررسی و دقت نظرشود، چرا که ما به دنبال عزت افزونتر رسانه‌ای در استان هستیم، خاطر نشان ساخت: خبرنگاران مشکلات مسئولان را شبانه روزی رقم می‌زنند و در بسیج رسانه باید رایرنی رسانه‌ای انجام شده و با توجه به تاثیرات فراوان، مطالبه گری کنید و باید در رسانه یک صدایی باشد و بدانیم عزت رسانه‌ای ما در انسجام همه جانبه ما است و اهداف سازمان در گرو انسجام است تا دیده شویم.


* اصلی‌ترین وظیفه ما آموزش خبرنگاران
مسئول بسیج رسانه با تاکید بر آموزش خبرنگاران بعنوان اصلی‌ترین وظیفه ماست، و تا پایان سال جاری آموزش خبرنگاران در اولویت برنامه‌های ما قرار گرفته اند؛ اقزود: رسانه ما باید رسانه قرآنی باشد و باید خط رسانه‌ای فکری ایجاد کنیم و با توجه به کارهای خوبی که در حال اقدام است باید با انسجام بیشتر برای تعالی تلاش کنیم.


* تلاش بیشتر برای انسجام بیشتر
مسوول بسیج رسانه استان مازندران به تلاش بیشتر برای انسجام بیشتر در بسیج رسانه تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: انتظارات و خواسته‌ها را در عرصه رسانه منتقل کنید و اکنون دشمن با تمام توان کار می‌کند، لذا ما باید کارهای ارزشی خود راافزونتر و همچنین تقویت کنیم و در موج رسانه‌ای انسجام ویژه ای ایجاد نمایم. کانون‌های بسیج رسانه نقطه‌ای برای رساندن پبام انقلاب هستندکه همه باید در این راستا تلاش کنند.


افشار در پایان سخنان خود با بیان اینکه، اتاق فکر رسانه‌ای در شهرستانها راه اندازی و فعال شده است، اضافه کرد: امیدواریم که با فعال شدن آموزش‌ها، فعالیتهای بیشتری درخور شان و منزلت خبرنگاران و رسانه ها استان مازندران صورت پذیرد. /110

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.