Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
جودوی مازندران در کما قرار دارد !؟ - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 11:23 ب.ظ / Thu, 2018 October 18

- مازندران - جودوی مازندران در کما قرار دارد !؟

استان‌ها
تبلیغات

جودوی مازندران در کما قرار دارد !؟

تاریخ 26 شهریور 1395 ساعت 19:56:09
کد خبر: 054134
چگونه جودوی مازندران در کما قرار دارد

 

 


جودوی مازندران در کما قرار دارد

 

حرف راست / پیشکسوت جودوی مازندران گفت: وضعیت جودوی مازندران در کما قرار دارد و باید برای خروج از این حالت تدابیری اندیشیده شود تا جودوی استان از این وضعیت نجات پیدا کند.

 

اصلان حبیب‌نیا پیشکسوت جودوی مازندران با سابقه حدود نیم‌قرن فعالیت در جودو در حاشیه برگزاری مسابقات استانی جودو گرامیداشت شهدای مدافع حرم در گفت‌وگویی، اظهار کرد: شروع کار من از سال 44 در سبک کشتی کج آغاز کردم و از اواخر سال 49 وارد رشته جودو شدم.

 

وی افزود: از سال 50 ورزش جودو به‌صورت رسمی در مازندران ایجاد شد که بیش از 2 هزار جودوکار تربیت کردم.

پیشکسوت جودوی مازندران با اشاره به اینکه چهار قهرمان به عرصه مسابقات آسیایی و جهانی معرفی کرده‌ام، تصریح کرد: نمایندگانی برای شرکت در المپیک معرفی شدند که به دلایلی نتوانستند موفق شوند.

حبیب‌نیا با تأکید بر اینکه وضعیت جودوی مازندران در کما قرار دارد و باید برای خروج از این حالت تدابیری اندیشیده شود تا جودوی استان از این وضعیت نجات پیدا کند، بیان کرد: راه‌کار این امر توجه مسؤولان ورزش‌های رزمی به‌ویژه جودو به این ورزش است تا به سال‌های اوج این ورزش برگردیم.

 

وی ادامه داد: با تکمیل مجمع و انتخاباتی که انجام می‌شود امیدواریم جودو از حالت کما خود خارج شود.

پیشکسوت جودو مازندران با بیان اینکه به مسؤولان جودو کشور به‌عنوان یک پیشکسوت در این عرصه باسابقه نیم‌قرن تذکر می‌دهم سبک ترابلین و جوجیتسو که اخیراً ایجادشده به آن سمت می‌روند و این زیبنده نیست، اظهار کرد: 5 الی 10 سال برای برخی از این ورزشکاران زحمت‌کشیده شده اما به سمت ورزش‌های دیگر می‌روند.

 

جودوی مازندران در کما قرار دارد

وی در پایان گفت: مسؤولان امر ورزش به جودو توجه کنند و مشکلات این ورزش را رفع کنند.به گزارش فارس، مسابقات استانی جودو گرامیداشت شهدای مدافع حرم و انتخابی بزرگسالان استان در سالن چندمنظوره دانشگاه آزاد اسلامی با حضور 14 تیم در حال برگزاری است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.