Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
رفع معضل اعتبار پروژه‎های نیمه‎تمام صنعتی؛ 16 هزار شغل ایجاد میکند - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 05:02 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- مازندران - رفع معضل اعتبار پروژه‎های نیمه‎تمام صنعتی؛ 16 هزار شغل ایجاد میکند

استان‌ها
تبلیغات
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران عنوان کرد:

رفع معضل اعتبار پروژه‎های نیمه‎تمام صنعتی؛ 16 هزار شغل ایجاد میکند

تاریخ 09 مهر 1395 ساعت 13:53:08
کد خبر: 054221
برای تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام صنعتی با پیشرفت 60 درصد به بالا در این استان نیازمند هزار میلیارد تومان اعتبار هستیم/امیدواریم امروز طرح‌های قابل حمایت، خارج از سامانه انجام شود/ 170 طرح گردشگری در این استان داریم/ پنجره واحد در مازندران شکل گرفته اما روند تصمیم‎گیری‎ها طولانی است و باید راهی پیدا کنیم که همه کارکنان نگاه واحدی برای رفع مشکلات و تسریع در آن داشته باشند.
رفع معضل اعتبار پروژه‎های نیمه‎تمام صنعتی؛ 16 هزار شغل ایجاد میکند

 

 

رفع معضل اعتبار پروژه‎های نیمه‎تمام صنعتی؛ 16 هزار شغل ایجاد می کند

 


پایگاه خبری تحلیلی « حرف راست » (شبکه نیوز سابق

برای تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام صنعتی با پیشرفت 60 درصد به بالا در این استان نیازمند هزار میلیارد تومان اعتبار هستیم.

محمد محمدپور عمران صبح امروز در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران، ضمن اعلام خبر جهت اعتبار مورد نیاز برای رفع معضل بیکاری در استان مازندران اظهار داشت: دو هزار میلیارد تومان در بخش صنعتی استان برای واحدهای نیمه‌تمام بالای 60 درصد هزینه شده است که چنانچه یک‌هزار میلیارد تومان دیگر نیز اختصاص یابد، افزون بر 450 طرح نیمه‌تمام در استان مازندران به بهره‎برداری می‎رسد که  در مجموع با رفع و حل مشکلات در این حوزه صنعتی که نیاز استان بشمار می آید، بیش از شانزده هزار شغل جدید ایجاد خواهد شد.


* پروژه‎های نیمه‎تمام صنعتی مازندران هزار میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران همچنین در ادامه افزود: علاوه بر آن نیز 118 واحد دیگر نیاز به تأمین اعتبار ثابت دارند که چنانچه این مشکل نیز برطرف شود، استان مازندران رتبه نخست را در بخش رفع موانع تولید به‎دست می‎آورد.


مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران نیز با بیان اینکه 170 طرح گردشگری در این استان داریم، افزود: واحدهای قدیمی نیز باید استانداردسازی شده و خدمات بهینه ارائه کنند.

* امیدواریم امروز طرح‌های قابل حمایت، خارج از سامانه انجام شود

دلاور بزرگ‎نیا بیان کرد: بیش از 300 میلیارد تومان از اعتبارات ارائه نشده در بخش گردشگری داریم در حالی‌که پرونده آماده است و امیدواریم امروز طرح‌های قابل حمایت، خارج از سامانه انجام شود.وی ادامه داد: در مازندران در حوزه مدیران در نوع نگاه و حمایت آنها مشکلی نداریم، پنجره واحد در مازندران شکل گرفته اما روند تصمیم‎گیری‎ها طولانی است و باید راهی پیدا کنیم که همه کارکنان نگاه واحدی برای رفع مشکلات و تسریع در آن داشته باشند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران نیز با اشاره به شکل‎گیری پنجره واحد در این سازمان از فروردین‌ماه، اظهار کرد: در راستای این موضوع سعی شد که کارها به‎خوبی انجام شود.


*امسال هشت تا 10 درصد افزایش تولید داشته باشیم
دلاور حیدرپور درباره افزایش کشت رتون در مازندران، ادامه داد: این افزایش از 48 به 52 هزار هکتار رسیده و پیش‌بینی می‌کنیم که امسال هشت تا 10 درصد افزایش تولید داشته باشیم.

وی گفت: ساماندهی مرغداری‎های غیرمجاز را نیز انجام دادیم و از 700 دامداری غیرمجاز برای بیش از 170 مورد آنها پرونده صادر شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.