Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
قبل از نتایج اقتصاد مقاومتی؛ فرهنگ اقتصادی نهادینه شده است - شبکه نیوز
آدینه، 30 شهریور 97 ساعت 10:35 ب.ظ / Fri, 2018 September 21

- مازندران - قبل از نتایج اقتصاد مقاومتی؛ فرهنگ اقتصادی نهادینه شده است

استان‌ها
تبلیغات
وزیر ارتباطات در ساری عنوان کرد: علائم خوبی را در رشد اقتصادی شاهد هستیم

قبل از نتایج اقتصاد مقاومتی؛ فرهنگ اقتصادی نهادینه شده است

تاریخ 09 مهر 1395 ساعت 15:07:44
کد خبر: 054222
مازندران با داشتن پروژه هایی همچون سد، نیروگاه زباله سوز و آزادراه باید اقدامات بزرگی انجام دهد/ گردشگران سالانه 5 هزار میلیارد تومان در استان مازندران هزینه می کنند/ اکنون در دولت مشکلات از حالت همایشی خارج و وارد اقدامات عملی در آن حوزه ها شده است/ همه شاخص های اقتصادی رشد معنی‌داری کرده است/ باید در اشتغالزایی و گشایش در معیشت طبقه متوسط مردم تلاش وافری داشته باشیم.
 قبل از نتایج اقتصاد مقاومتی؛ فرهنگ اقتصادی نهادینه شده است

 

  قبل از نتایج اقتصاد مقاومتی؛ فرهنگ اقتصادی نهادینه شده است

با تفویض اختیارات اجرای اقتصاد مقاومتی به استانها روند اجرای اقتصاد مقاومتی سرعت بیشتری خواهد گرفت.


محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست امروز (جمعه) خود ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران که در استانداری مازندران برگزار شد،با بیان اینکه  باید شاخص های منجر به رونق اشتغالزایی و معیشت مردم شود؛ افزود: درحال حاضر در دولت معضلات وارد اقدامات عملی گردیده است.

 

واعظی با اشاره به اینکه با وجود همه مشکلات و کاهش قیمت نفت در سال 94  ودر سالجاری در مقایسه با سال گذشته همه شاخص های اقتصادی رشد معنی‌داری کرده است، اظهار کرد: این نشان می دهد هنوز قبل از به نتیجه رسیدن اقتصاد مقاومتی فرهنگ اقتصادی نهادینه شده است.

 

* علائم خوبی را در رشد اقتصادی شاهد هستیم

وی با بیان اینکه امسال امید است که رشد اقتصادی کشور تا پایان سال به 5 درصد برسد، افزود: علائم خوبی را در رشد اقتصادی شاهد هستیم؛ در بخش صنعت رشد 8.8 درصد، در کشاورزی 4 درصد و در مجموع رشد اقتصادی بالای 4 درصد را شاهدیم و وضعیت در نیمه دوم سال بسیار بهتر از نیمه اول سال خواهیم بود.

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه باید این شاخص های منجر به رونق اشتغالزایی و معیشت مردم شود، افزود: باید در اشتغالزایی و گشایش در معیشت طبقه متوسط مردم تلاش وافری داشته باشیم.


 *باید این شاخص های منجر به رونق اشتغالزایی و معیشت مردم شود

وی با بیان اینکه باید تا پایان سال نقشه راهی را به عنوان پیگیری موضوعات مطرح کنیم، افزود: اگر بتوانیم به گونه ای اختیارات را به استان ها تفویض کنیم روند اقتصاد مقاومتی در استان ها با سرعت بیشتری صورت می گیرد و برای این مهم نمی توانیم تغییر ناگهانی داشته باشیم.

 

وزیر ارتباطات تاکید کرد: چارچوبی برای اقتصاد مقاومتی تعیین شده و فعالیت اقتصاد مقاومتی در مازندران در ریل درستی قرار گرفته است و اقداماتی که برای رفع موانع تولید صورت گرفته نوعی پیش نیاز اقتصاد مقاومتی و اقدام بسیار خوبی است.


*مازندران با داشتن پروژه هایی همچون سد، نیروگاه زباله سوز و آزادراه باید اقدامات بزرگی انجام دهد

واعظی با اشاره به اینکه برای پیگیری موضوعات در استان علاوه بر اقدامات میدانی به صورت تخصصی و سوژه به سوژه بررسی کنیم، افزود: من آمادگی دارم در تهران و استان ها برای حل مسائل و مشکلات استان پیگیری لازم را داشته باشم.

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه مازندران با داشتن پروژه هایی همچون سد، نیروگاه زباله سوز و آزادراه باید اقدامات بزرگی انجام دهد، تصریح کرد: استان مازندران از نظر توانایی مدیران و امکانات و ظرفیت های لازم توانمندی های خوبی دارد و باید با بالفعل کردن پروژه ها تغییرات بسیار خوبی را در استان شاهد باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه گردشگران سالانه 5 هزار میلیارد تومان در استان مازندران هزینه می کنند، افزود: باید در بخش گردشگری ساماندهی صورت گیرد و با جامع نگری در همه بخش ها به رونق اقتصادی استان کمک شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.