Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
بابک شمس بعنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد تنکابن معرفی شد - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 12:19 ق.ظ / Wed, 2018 December 12

- مازندران - بابک شمس بعنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد تنکابن معرفی شد

استان‌ها
تبلیغات
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران؛

بابک شمس بعنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد تنکابن معرفی شد

تاریخ 20 مهر 1395 ساعت 17:46:58
منبع: fars
کد خبر: 054323
براساس برنامه‌ریزی‌های مناسبی که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای توسعه فرهنگ صورت گرفته است تلاش می‌کنیم تا فرهنگ عمومی به فرهنگ قرآنی تبدیل شود و مردم ما به ویژه نسل آینده هرچه بیشتر با قرآن و مفاهیم آن مانوس شوند/ بابک شمس‌ناتری از نیروهای جوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و دارای تجربه سرپرستی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر در سال‌های اخیر است.  
بابک شمس بعنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد تنکابن معرفی شد

 

 

بابک شمس ناتری بعنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد تنکابن معرفی شد

 


پایگاه خبری تحلیلی« حرف راست » (شبکه نیوز سابق)؛  بابک شمس‌ناتری برای دومین بار به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد یکی از شهرستان‌های غرب مازندران معارفه شد، وی در حالی سکان هدایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن را عهده‌دار شد که پیش از این سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر بود و از این سمت ‌تودیع شده بود.

 

مسئول واحد قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این مراسم طی سخنانی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های مناسبی که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای توسعه فرهنگ صورت گرفته است تلاش می‌کنیم تا فرهنگ عمومی به فرهنگ قرآنی تبدیل شود و مردم ما به ویژه نسل آینده هرچه بیشتر با قرآن و مفاهیم آن مانوس شوند.

 

محمد فوقی اظهار کرد: گسترش فعالیت‌های مجامع قرآنی، برگزاری همایش‌‎ها و مسابقات ویژه قرآنی از جمله این برنامه‌ها هستند که در شهرستان‌ها و با کمک و همکاری برخی نهاد‌ها مانند تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه و نیز شهرداری‌ها و نهاد نماز جمعه فعال و در حال بسط و گسترش هستند.

 

فوقی یادآور شد: بابک شمس‌ناتری از نیروهای جوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و دارای تجربه سرپرستی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر در سال‌های اخیر است.

 

همچنین در حاشیه این برنامه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن طی سخنانی گفت: با شناختی که از ظرفیت‌های بالای فرهنگی ـ هنری تنکابن دارم این امیدواری وجود دارد با تعامل خوب مسؤولان شهرستان کارهای خوبی در حوزه فرهنگ و هنر صورت پذیرد و برای این منظور با کمک و تخصص همکارانم در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تلاش می‌کنیم گام های موثری در توسعه فرهنگ و هنر صورت گیرد.

 

بابک شمس‌ناتری در ادامه با تقدیر از زحمات صفر قاسمی  در  این اداره گفت: براساس آموزه های دین مبین اسلام مسؤولیت یک امانت است و ما در برابر مردم باید پاسخگو باشیم و بدانیم این مسؤولیت‌ها دائمی نیستند و در وقت مقتضی باور آن را به اهلش بسپاریم همانطوری که حضرت علی(ع) به مالک اشتر توصیه کردند: اگر این پست‌ها ماندنی بودند امروز به ما سپرده نمی‌شدند.

در این برنامه از خدمات حجت‌الاسلام صفر قاسمی رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن قدردانی شد و بابک شمس‌تاتری به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی و آغاز به کار کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.