Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
استقرار نمایندگی موقت صدور ویزای عراق در ساری - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 08:47 ب.ظ / Tue, 2018 June 19

- استان‌ها - استقرار نمایندگی موقت صدور ویزای عراق در ساری

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
مدیرکل حج و زیارت مازندران خبر داد:

استقرار نمایندگی موقت صدور ویزای عراق در ساری

تاریخ 27 مهر 1395 ساعت 16:18:22
کد خبر: 054380
حبیب‌الله ساداتی گفت: نمایندگی موقت سفارت عراق برای صدور ویزا از امروز در شهرستان ساری مستقر شد.//متقاضیان بعد از ثبت‌نام یکی از دفاتر زیارتی را انتخاب کنند و خود کارگزاران دفاتر زیارتی اقدامات لازم برای گرفتن ویزا برای افراد را انجام می‌دهند و نیازی به مراجعه حضوری افراد نیست.
استقرار نمایندگی موقت صدور ویزای عراق در ساری

به گزارش خبرنگار ما از ساری ،حبیب‌الله ساداتی امروزگفت: نمایندگی موقت سفارت عراق برای صدور ویزا از امروز در شهرستان ساری مستقر شد.

وی با بیان اینکه زائران برای ثبت‌نام به سامانه سماح مراجعه کنند، اضافه کرد: 220 دفتر زیارتی در استان فعال هستند که متقاضیان بعد از ثبت‌نام یکی از دفاتر زیارتی را انتخاب کنند و خود کارگزاران دفاتر زیارتی اقدامات لازم برای گرفتن ویزا برای افراد را انجام می‌دهند و نیازی به مراجعه حضوری افراد نیست.

مدیرکل حج و زیارت مازندران ادامه داد: کارگزاران لیست ویزا گرفته‌ها را به سرگروه‌ها تحویل دهند سرگروه‌ها نیز از لیست کپی رنگی گرفته و در اختیار افراد گروه قرار دهند.

این مسؤول یادآور شد: اگر افراد هنگام مراجعه به دفاتر زیارتی مشاهده کردند که برای صدور ویزا وجوه نقدی دریافت می‌شود این ویزا اعتبار ندارد و از نظر ما مردود است.

ساداتی با اعلام اینکه حدود 12 هزار نفر برای زیارت اربعین نام‌نویسی کردند، افزود: ثبت‌نام زائران تا 24 آبان ماه امسال ادامه دارد.

وی در پایان گفت: در حال حاضر پنج پرواز برای زائران عتبات در نظر گرفته شده است و زائران در روزهای شنبه، یک‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه به این سفر معنوی اعزام می‌شوند.//669

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.