Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
زن کلاهبردار اینترنتی در مازندران دستگیر شد - شبکه نیوز
سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 05:15 ق.ظ / Tue, 2018 April 24

- استان‌ها - زن کلاهبردار اینترنتی در مازندران دستگیر شد

استان‌ها
تبلیغات

زن کلاهبردار اینترنتی در مازندران دستگیر شد

تاریخ 27 مهر 1395 ساعت 17:30:13
منبع: ایرنا
کد خبر: 054391
رئیس پلیس فتا (فضای تولید و تبادل اطلاعات) نیروی انتظامی مازندران گفت :زنی که از طریق فروش اینترنتی 100 فقره کالا به ارزش 2میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود در یکی از شهرهای مازندران دستگیر شد.//زنی کلاهبردار با حضور در شبکه اجتماعی تلگرام با انجام تبلیغات ...
زن کلاهبردار اینترنتی در مازندران دستگیر شد

به گزارش خبرنگار ما از ساری،سرهنگ حسن محمدنژاد گفت: کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات فنی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی ، رد زن کلاهبردار را در یکی از استان های شمال غرب کشور شناسایی کردند.
وی با اظهار اینکه این زن با شگردهای پلیسی پس از ورود به استان مازندران ، دستگیر شده است، بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از وی در شبکه اجتماعی تلگرام، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس فتای استان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات از مالباخته دریافتند، زنی کلاهبردار با حضور در شبکه اجتماعی تلگرام با انجام تبلیغات فروش البسه و دریافت سفارش خرید و وجه مورد نظر ار مشتریان با سوء استفاده از اعتماد اعضای گروه، از آنان کلاهبرداری می کند.
رئیس پلیس فتای مازندران خاطر نشان کرد : متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس، به 100 فقره کلاهبرداری به ارزش بیش از 2میلیارد ریال به این شیوه اقرار کرد.
محمدنژاد اظهار داشت: متهم برای انجام تحقیقات بیشتر با صدور قرار از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.
رئیس پلیس فتای مازندران با هشدار به شهروندان گفت: صفحاتی که ناخواسته در برابر شما باز می شوند و حاوی تبلیغات فروش کالاها و ارائه خدمات هستند، ممکن است تقلبی بوده و قصد کلاهبرداری داشته باشند.
وی تاکید کرد: از سایت هایی خرید کنید که نماد اعتماد الکترونیکی را داشته باشند و این فروشگاه ها در سایت Enamad.ir قابل مشاهده است.//669

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.