Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مسافر زورگیر در ساری دستگیر شد - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 08:43 ب.ظ / Tue, 2018 June 19

- مازندران - مسافر زورگیر در ساری دستگیر شد

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
20 فقره سرقت از خودروهای مسافربر عمومی و شخصی از 2 جوان مسافر زورگیر

مسافر زورگیر در ساری دستگیر شد

تاریخ 04 آبان 1395 ساعت 09:40:25
کد خبر: 054427
فرمانده انتظامی شهرستان ساری از شناسایی و دستگیری سارقان مسافرنما با 20 فقره سرقت از خودروهای مسافربر عمومی و شخصی خبر داد / دو جوان در پوشش مسافر پس از سوار شدن در خودروهای مسافربری عمومی و شخصی، با استفاده از سلاح سرد اقدام به زورگیری و سرقت اموال رانندگان می کنند.
مسافر زورگیر در ساری دستگیر شد

 

مسافر زورگیر در ساری دستگیر شد

سارقان مسافرنما با 20 فقره سرقت در ساری دستگیر شدند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری « شبکه نیوز » ، سرهنگ "زیدالله کاظمی" با اعلام این خبر افزود: در پی مراجعه و شکایت راننده خودرو مسافربری بین شهری، مبنی بر زورگیری و سرقت از سوی افرادی ناشناس، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری 15 امام رضا (ع) این فرماندهی قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات از مالباخته دریافتند،دو جوان در پوشش مسافر پس از سوار شدن در خودروهای مسافربری عمومی و شخصی، با استفاده از سلاح سرد اقدام به زورگیری و سرقت اموال رانندگان می کنند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، خاطر نشان کرد: ماموران با دریافت این اطلاعات و انجام اقدامات ویژه پلیسی، دو متهم به زورگیری وسرقت به نام های" آرمین- الف " و" صابر- آ" از سارقان سابقه دار را شناسایی کردند.

 

سرهنگ کاظمی،افزود: ماموران در ادامه با شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه، این افراد را دستگیر کردند.

 

وی خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس، به بیش از 20 فقره سرقت و زورگیری اقرار کردند.

سرهنگ کاظمی به رانندگان وسایل نقلیه عمومی و شخصی که در امر مسافربری فعالیت دارند، هشدار داد: از سوار کردن مسافرانی که با پیشنهاد مبالغ کرایه بالا و نامتعارف تقاضای رساندن آنها به مقصد به صورت دربستی در مسیرهای برون شهری را دارند، اجتناب کنند. #

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.