Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تصاویر گردهمائی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد مازندران - شبکه نیوز
یک شنبه، 02 اردیبهشت 97 ساعت 01:40 ق.ظ / Sun, 2018 April 22

- مازندران - تصاویر گردهمائی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد مازندران

استان‌ها
تبلیغات

تصاویر گردهمائی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد مازندران

تاریخ 11 آبان 1395 ساعت 09:07:18
کد خبر: 054468
گردهمائی اعضای کانونهای فرهنگی و هنری مساجد مازندران با حضور مدیران مسئول، ائمه جماعات و مسئولین استانی و شهرستانی با موضوعات سبک زندگی شهدا، مهدویت و فرقه های نو ظهور، ولایت فقیه و مساجد طراز اسلامی در بابلسر برگزار شد.

 

 

تصاویر گردهمائی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد مازندران

 

مسئول کانونهای فرهنگی و هنری مساجد مازندران، این گردهمایی را در راستای استحکام خانواده، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، سبک زندگی دینی و همچنین بحث مهدویت و فرقه های انحرافی برشمرد و اظهارکرد: مساجد صرفا محل عبادت نیست، بلکه مساجد باید محور فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی باشد همانطور که حضرت امام (ره) فرمود: مسجد سنگر است .
محمد فوقی در این گردهمائی که با حضور جمعی از نخبگان و فعالان فرهنگی مساجد استان مازندران برگزار شد مسجد را به عنوان قدرت نرم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقابل نظام سلطه برشمرد و اظافه کرد: مسجد بهترین مکان برای مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن و ارتقاء ارزش های دینی برای نسل جوان جامعه اسلامی ما می باشد.


در این مراسم مدیرکل کتابخانه‌های ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور جوانان و نوجوانان را سرمایه های هر مملکتی و آیینی برشمرد و اضافه کرد: آینده و بقای حکومت و ادیان به دست نوجوانان و جوانان جامعه خواهد بود و این امری اجتناب ناپذیر است.


ابوالفضل هاشمی در پایان عنوان کرد: جامعه ای میتواند به سمت موفقیت پیش برود که برای تربیت و پرورش نوجوانان و جوانان خود برنامه های جدید و کارآمدی داشته باشد.


در این گردهمائی امام جمعه سیمرغ، اجتماع کانونهای مساجد را یک اجتماع بسیارخوب و امیدوارکننده ای در راستای فرامین مقام معظم رهبری برشمرد و افزود: اعضای کانونهای مساجد برای غنی و قوی کردن مساجد خاصه در بحث مساجد طراز اسلامی خودشان را آماده کردند و همیشه درخدمت مساجد هستند.


حجتالاسلام مهدوی استاد حوزه و دانشگاه هم در این گردهمایی عنوان کرد: برگزاری این نشستها می تواند سلسله های روشن راهبردی باشد از این جهت مسئولین کانون ها وقتی در این نشستها حضور دارند با مسائل روز و راهکارهایی که می توانند در منطقه داشته باشند آشنا شوند و مساجد را در هدایت و رشد توانمندی های جامعه سوق دهند.
در پایان از فعالان عرصه‌های فرهنگی، هنری، قرآنی، دیجیتال پژوهشی، رابطین خواهر تجلیل شد.

تصاویر گردهمائی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد مازندران

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.