Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
یکی کار می کند ، یکی داد و قال - شبکه نیوز
چهار شنبه، 02 خرداد 97 ساعت 05:58 ق.ظ / Wed, 2018 May 23

- مازندران - یکی کار می کند ، یکی داد و قال

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

یکی کار می کند ، یکی داد و قال

تاریخ 12 آبان 1395 ساعت 10:19:27
کد خبر: 054482
یکباره شبکه های مجازی با یک سونامی روبرو می شود مبنی بر اینکه آ...ی ملت چه نشسته اید که زیرگذر فرح آباد به استخر و حوضچه پرورش ماهی ووو تبدیل شده است ؟!

 

 
یکی کار می کند ، یکی داد و قال

 

 

شبکه نیوز / بیایید از یک دو دو تا چهار تای ساده و آسان شروع کنیم . شهرداری ساری با هزینه ای سنگین و طی یک بازه زمانی تحسین برانگیز برای مناسب سازی ترافیک در مهمترین محدوده مرکز مازندران یک زیرگذر احداث می کند.

 

این راه کار نیز به خوبی جواب می دهد و پس از دو دهه ، ترافیک در این میدان روان و قابل قبول می شود . در پی یک بارندگی شدید و حتی باید گفت سیل آسا این زیرگذر با آبگرفتگی مواجه می شود ، شهرداری بسیج می گردد و طی اندک مدتی آبگرفتگی را برطرف کرده و ...

 

یکباره شبکه های مجازی با یک سونامی روبرو می شود مبنی بر اینکه آ...ی ملت چه نشسته اید که زیرگذر فرح آباد به استخر و حوضچه پرورش ماهی ووو تبدیل شده است ؟!

 

ذره ای انصاف ، مروت ، صداقت اگر می داشتند چنین داد و قالی راه می انداختند ؟ حل مشکل بیست ساله در فرح آباد را نمی بینند و برای یک آبگرفتگی جزئی هیاهو به پا می کنند ... دو ماه تلاش شبانه روزی شهردار و شهرداری برای اتمام سریع تر زیرگذر را نمی بینند و باز هم حضور شهردار و یارانش را در زیر باران سیل آسا برای رفع آبگرفتگی نمی بینند ووو انصاف چه شد و مروت کجا رفت ؟

 

دو دو تایی از این ساده تر و آسان تر برای اثبات این مهم که می خواهند ساری را درگیر یک دو قطبی ویرانگر کنند تا به منافع شوم خود برسند ؟

 

پس از سالیان بسیار که ساری در محاق بود و از آسمانش غبارمحرومیت می بارید جوانی دلباخته شهر و همشهریانش خود ، کلید این شهر در غربت گرفتار را به دست می گیرد و به گواه کارنامه ای که همگان آن را می ستایند (( توسعه متوازن )) آن را آغاز می کند ، نهضت های چهارگانه آسفالت ، پیاده رو سازی ؛ فضای سبز و مهار آبهای سطحی به راه می اندازد و ساری را به نقطه ای می رساند که از نماینده ولی فقیه در استان تا نمایندگان مردم در مجلس و وزیر ومعاون وزیر آن را می ستایند . آن وقت آنهایی که منافع خود را از دست داده اند و دیگر از شهرداری و شهر و شهروندانش نمی توانند به عنوان یک عابر بانک سوء استفاده کنند با اندک اتفاقی یا حتی اشتباهی داد و قالی به راه می اندازند که بیا و ببین !

 

پس انصاف چه شد ؟ مروت کجا رفت ؟ چرا تا چهار سال پیش دلواپس شهر و همشهریان خود نبودید و وامصیبتا و وا ساریا و وا شهرداریا راه نمی انداختید و اکنون که ساری در حال ساری شدن است نیروهای خود را بسیج می کنید تا از مشکلات ایجاد شده عکس و فیلم بگیرند و شبکه های مجازی را پر کنند ؟

 

و باز تکرار می کنیم دودوتایی از این ساده تر و آسان تر برای اثبات اینکه ور شکسته های شهر و شهرداری می خواهند با داد و قال مقابل کار و کار ایستادگی کنند و طعم شیرین عمران ساری را به کام مردمانش تلخ نمایند ؟

مرکز امور رسانه شهرداری ساری

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.