Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
از مردم فهیم شهر ساری بیش از گذشته، انتظار داریم - شبکه نیوز
یک شنبه، 06 خرداد 97 ساعت 04:32 ب.ظ / Sun, 2018 May 27

- مازندران - از مردم فهیم شهر ساری بیش از گذشته، انتظار داریم

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
شهردار ساری: تا به تمامی مطالبات شهروندان پاسخ عملی ندهیم آرام نمی گیریم

از مردم فهیم شهر ساری بیش از گذشته، انتظار داریم

تاریخ 12 آبان 1395 ساعت 10:39:51
کد خبر: 054483
شهروندی آداب و سلوکی دارد که آنرا فرهنگ شهروندی می نامیم اگر این فرهنگ مورد توجه فرد فرد همشهریان قرار بگیرد نه تنها مطالبات آنها سریع تر محقق میشود بلکه راه توسعه ساری هم هموار تر می شود . این فرهنگ شهروندی از توجه به چراغ های راهنمایی و رانندگی و عبوری از پل های عابر پیاده تا حفظ فضای سبز- نظافت معابر پرداخت سریع عوارض و احترام به ضوابط ساخت و ساز بسط می یابدکه انتظار داریم مردم فهیم شهربیش از گذشته مورد توجه قرار دهند.  
از مردم فهیم شهر ساری بیش از گذشته، انتظار داریم

 

 

شهردار ساری :


تا به تمامی مطالبات شهروندان پاسخ عملی ندهیم آرام نمی گیریم

 

شبکه نیوز / مهدی عبوری شهردار جوانفکر ساری که پس از افتتاح زیر گذر فرح آباد با تمام توش و توان خود تلاش می کند به وعده اش برای افتتاح چند پروژه عظیم در هفدهم ربیع الاول عمل کند در بازدید از بوستان ولایت گفت : ما خود را مسئول تحقق مطالبات شهروندی مردم ساری میدانیم و تا انجام آنها از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کنیم.

 

دکتر مهدی عبوری شهردار مرکز استان مازندران با اشاره به این مطلب که ما در شهرداری مطالبات شهروندان را در بخش های فرهنگی – اجتماعی - ورزشی و عمرانی طبقه بندی کرده ایم گفت : برای تحقق هر یک از آنها نیز نقشه راهی داریم که اعتقاد داریم به خوبی ما را تا رسیدن به اهدافی که دنبال می کنیم یاری خواهند کرد.

 

وی با تاکید بر نقش و سهم مردم در تحقق مطالبات خود افزود : تا پیش از این برای آسفالت هر کوچه ای ساکنان آن باید هفتاد درصد هزینه آسفالت را می پرداختند اما در چهار سال گذشته حتی یک ریال هم دریافت نکردیم چون اعتقاد داریم سهم مردم در این امور نیست بلکه در موارد بسیار مهمتری است که چنانچه عمل شود راه تحقق مطالبات آنها هموارتر خواهد شد.

 

شهردار ساری سهم شهروندان در تحقق مطالبات خویش را تشریح کرد و افزود : شهروندی آداب و سلوکی دارد که آنرا فرهنگ شهروندی می نامیم اگر این فرهنگ مورد توجه فرد فرد همشهریان قرار بگیرد نه تنها مطالبات آنها سریع تر محقق میشود بلکه راه توسعه ساری هم هموار تر می شود . این فرهنگ شهروندی از توجه به چراغ های راهنمایی و رانندگی و عبوری از پل های عابر پیاده تا حفظ فضای سبز- نظافت معابر پرداخت سریع عوارض و احترام به ضوابط ساخت و ساز بسط می یابد

که انتظار داریم مردم فهیم شهربیش از گذشته مورد توجه قرار دهند

به گزارش مرکز امور رسانه شهرداری ساری؛ این عضو شورای شهرداران و دهیاران کشور آنگاه با تکرار وعده ای که در روز افتتاح زیر گذر فرح آباد داد خاطر نشان نمود : در هفدهم ربیع الاول شاهد اتفاقات بسیار خجسته ای خواهیم بود چرا که پروژه هایی افتتاح می شوند که در بخش های گوناگون مورد نیاز هستند.


 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.