Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ریزش سنگ روی خودرو در محور سوادکوه ۲ کشته و زخمی بر‌جای گذاشت - شبکه نیوز
یک شنبه، 06 خرداد 97 ساعت 04:26 ب.ظ / Sun, 2018 May 27

- مازندران - ریزش سنگ روی خودرو در محور سوادکوه ۲ کشته و زخمی بر‌جای گذاشت

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

ریزش سنگ روی خودرو در محور سوادکوه ۲ کشته و زخمی بر‌جای گذاشت

تاریخ 14 آبان 1395 ساعت 17:35:58
منبع: سوادکوه نیوز
کد خبر: 054512
ساعت ?? و ?? دقیقه امروز به امداد‌گران جمعیت هلال احمر سوادکوه درباره پرتاب سنگ به داخل خودروی خطی و مصدومیت سر‌نشینان آن اطلاع داده شد.

 

 

ریزش سنگ روی خودرو در محور سوادکوه ۲ کشته و زخمی بر‌جای گذاشت

جهانگیر آذری رییس جمعیت هلال احمر سوادکوه و سوادکوه شمالی گفت: ساعت ?? و ?? دقیقه امروز به امداد‌گران جمعیت هلال احمر سوادکوه درباره پرتاب سنگ به داخل خودروی خطی و مصدومیت سر‌نشینان آن اطلاع داده شد.

 

وی با بیان اینکه امداد‌گران، بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند، افزود: ریزش کوه باعث پرتاب سنگ به قسمت عقب خودروی پژو خطی که از تهران به سمت سوادکوه در حال حرکت بود، شد و خانم ?? ساله در دم جان سپرد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه با اشاره به اینکه امداد‌گران جمعیت هلال احمر سوادکوه اقدام به رها‌سازی مصدوم و جسد از خودرو کردند، خاطر‌نشان کرد: مصدوم توسط اورژانس ??? به بیمارستان شهدای زیراب انتقال یافت و جسد نیز تحویل مراجع قضایی شد.

 

آذری از وخامت حال مصدوم این حادثه خبر داد و با بیان اینکه مرد مصدوم این حادثه، خونریزی مغزی و داخلی داشت، افزود: ریزش تپه سمت چپ ابتدای تونل ورسک و پرتاب سنگ باعث مرگ و مصدوم‌شدن مسافران شد.

دین ا.. خزایی

شبکه نیوز

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.