Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
4 واحد مسکونی درنوشهر در آتش سوخت - شبکه نیوز
یک شنبه، 02 اردیبهشت 97 ساعت 01:41 ق.ظ / Sun, 2018 April 22

- مازندران - 4 واحد مسکونی درنوشهر در آتش سوخت

استان‌ها
تبلیغات
خسارت 100 درصدی به مالکان و جهیزیه عروس

4 واحد مسکونی درنوشهر در آتش سوخت

تاریخ 15 آبان 1395 ساعت 12:10:41
منبع: fars
کد خبر: 054518
خسارت 100 درصدی به مالکان و جهیزیه عروس / عصر دیروز چهار دستگاه منزل مسکونی و انبار کاه در نیچکوه شهرستان نوشهر در آتش سوخت.  

 


 4 واحد مسکونی درنوشهر در آتش سوخت


به گزارش شبکه نیوز به نقل از فارس نیوز / مقارن عصر امروز دو واحد مسکونی و دو واحد انبار کاه در روستای نیچکوه بخش کجور دچار حریق شد.

 

بر اساس این گزارش و با اطلاع مردمی دو دستگاه خودروی آتش نشانی از شهر کجور به منظور اطفای حریق به روستای نیچکوه اعزام شدند و این در حالی است که خودروی آتش‌نشانی شهر پول به دلیل مشکلات فنی قادر به اعزام نبود.

 

خودروهای آتش‌نشانی شهر کجور پس از رسیدن به روستای نیچکوه با تلاش‌های فراوان اقدام به خاموش کردن آتش کردند اما آنچه در این بین مشهود بود کمبود امکاناتی بود که آتش‌نشانان در اختیار داشتند ولی بالاخره توانستند آتش را مهار کنند.

همچنین در این آتش‌سوزی به دو واحد مسکونی همراه با لوازم خانگی و جهیزیه عروس و دو واحد انبار کاه به طور کامل در آتش سوختند.

 

دهیار روستای نیچکوه نیز در این حادثه که به کمک اهالی منزل رفته بود دچار خفگی و بیهوشی ناشی از استنشاق دود آتش شد که با تلاش مردم به صورت سرپایی مداوا شد.

 

به گزارش خبر دریافتی، نبود یا کمبود امکانات ویژه اطفای حریق در ایستگاه‌های آتش‌نشانی شهرهای کجور و پول و نیز نبود ایستگاه آتش‌نشانی در دهستان زانوس رستاق سبب بروز مشکلات عدیده‌ای برای روستاییان بخش کجور می‌شود که نمونه بارز آن خسارت 100 درصدی آتش در روستای نیچکوه بود.

 

خانواده‌های آسیب دیده از این آتش‌سوزی به شدت نیاز به کمک‌های اولیه برای اسکان و گذران امور زندگی خود دارند که امیدواریم مسؤولان استانی و شهرستانی هر چه سریع‌تر نسبت به این مهم اهتمام ویژه داشته باشند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.