Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اداره راه وشهرسازی دقیقا کجایی؟ +تصاویر - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 01:22 ق.ظ / Tue, 2018 June 19

- استان‌ها - اداره راه وشهرسازی دقیقا کجایی؟ +تصاویر

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

اداره راه وشهرسازی دقیقا کجایی؟ +تصاویر

تاریخ 02 آذر 1395 ساعت 01:49:19
منبع: qaemonline
کد خبر: 054614
معضل همیشگی شهرستان قائم شهر در ایام بارش باران و عدم توجه مسئولان شهرستانی و استانی که مشکلات متعددی را برای مردم این شهرستان بوجود می آورد ولی اداره راه و شهرسازی به فکر راه حلی برای این مشکل نیست.

 

اداره راه و شهرسازی دقیقا کجایی؟ +تصاویر


 

شبکه نیوز /، این روزها که بارش باران در شهرستان قائم شهر آغاز شده است با کوچکترین بارش رفت و آمد برای شهروندان قائم شهری سخت می شود و ترافیک در همه ی خیابان ها عبور و مرور را برای مردم سخت می کند.


اداره راه و شهرسازی بعنوان متصدی مستقیم زیرگذرهای اسکندرکلا و کوچکسرا نه در زمان ساخت و نه هم اکنون که چندین سال است مردم را در زمان بارش باران به سختی می اندازد چاره ای اندیشه نکرد.اداره راه و شهرسازی قائم شهر چرا برای حل این معضل بزرگ دنبال راه حل نیست، خود علامت سوال بزرگی است که شهروندان با آن مواجه هستند.


زیرگذرهایی که در زمان احداث به فکر خروجی آب های سطحی در آن نبودن و مردم نیز هم اکنون عادت کردند که روزهای بارانی رفت و آمد از این زیرگذرها ممنوع است.


ای کاش روزی برسد راه های کشور و ساخت تقاطع ها و زیرگذرها به شکلی اصولی صورت بگیرد و مهندسین راه و شهرسازی از علمی که در دانشگاه ها کسب کردند روزی در عمل نیز از آن استفاده کنند، البته اگر علمی کسب کرده باشند.


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.