Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
شهردار ساری در اعتراض به حواشی پیش آمده سخنرانی خویش را لغو کرد - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 10:58 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- مازندران - شهردار ساری در اعتراض به حواشی پیش آمده سخنرانی خویش را لغو کرد

استان‌ها
تبلیغات
واکنش سریع شهردار ساری به حواشی پارک ملل

شهردار ساری در اعتراض به حواشی پیش آمده سخنرانی خویش را لغو کرد

تاریخ 29 آذر 1395 ساعت 11:43:57
کد خبر: 054810
در انبوه جمعیت حاضر و قریب به ۵۰ هزار نفر اینکه عده ای اندک رفتارهای خارج از عرف صورت دهند نباید این مشارکت عظیم مردمی را زیر سوال ببرد. طبعا این حرکات مورد تایید ما نیز نیست/ اما چگونه است که آقایان فرصت طلب این همه زیبایی، معارف دینی و علاقه اهالی شهر به خاندان عصمت و طهارت را نمی بینند که اجتماعی چنین عظیم را شکل دادند و فقط روی زخمی می نشینند که بنده هم آن را قبول ندارم و در یک تقلید صدا اتفاق افتاد، ان هم تنها توسط قطره ای از دریای حضور مردم.
شهردار ساری در اعتراض به حواشی پیش آمده سخنرانی خویش را لغو  کرد

 


شهردار ساری در اعتراض به حواشی پیش آمده سخنرانی خویش را لغو  کرد

 

 

شبکه نیوز / در پی حواشی پیش آمده در جشن میلاد پیامبر(ص)، مهدی عبوری شهردار ساری در گفت و گوی کوتاهی به اظهار نظر درباره این موضوع پرداخت که در ادامه می آید:

 

به گزارش خبرنگار شبکه نیوز؛ در ابتدا ایام ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) را خدمت همه همشهریان عزیزم تبریک عرض میکنم و از حضور باشکوه و ۵۰ هزار نفری آنها در شب ولادت این دو اختر تابناک تقدیر و تشکر مینمایم که در آن شب بسیار سرد گرمابخش محفل اهل بیت شدند.

 

در انبوه جمعیت حاضر و قریب به ۵۰ هزار نفر اینکه عده ای اندک رفتارهای خارج از عرف صورت دهند نباید این مشارکت عظیم مردمی را زیر سوال ببرد. طبعا این حرکات مورد تایید ما نیز نیست.

 

اما چگونه است که آقایان فرصت طلب این همه زیبایی، معارف دینی و علاقه اهالی شهر به خاندان عصمت و طهارت را نمی بینند که اجتماعی چنین عظیم را شکل دادند و فقط روی زخمی می نشینند که بنده هم آن را قبول ندارم و در یک تقلید صدا اتفاق افتاد، ان هم تنها توسط قطره ای از دریای حضور مردم.

 

شهردار ساری در اعتراض به حواشی پیش آمده سخنرانی خویش را لغو  کرد

متاسفانه می خواهند طوری جلوه دهند که انگار تعمدی در آن وجود داشته است در حالی که اگر دقت کنند می بینند بنده هم در اعتراض به حواشی پیش آمده سخنرانی خویش را لغو نمودم.

 

در پایان یک بار دیگر از همه اهالی شهر و ساروی های دوست داشتنی تشکر میکنم و امیدوارم بتوانیم با افتتاح پروژه های بزرگ و توسعه روز افزون ساری ذره ای از محبت های آن ها را جبران نماییم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.