Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
بیمه سلامت باید مسئول سنجش میزان رضایتمندی مردم در سلامت باشد + تصاویر - شبکه نیوز
یک شنبه، 06 خرداد 97 ساعت 04:30 ب.ظ / Sun, 2018 May 27

- مازندران - بیمه سلامت باید مسئول سنجش میزان رضایتمندی مردم در سلامت باشد + تصاویر

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
نماینده مردم شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی:

بیمه سلامت باید مسئول سنجش میزان رضایتمندی مردم در سلامت باشد + تصاویر

تاریخ 29 آذر 1395 ساعت 14:19:52
کد خبر: 054812
با ثبت اطلاعات بیماران به صورت سنتی و دستی نمی توان سابقه مناسبی از بیمار ارائه کرد که با الکترونیکی نمودن این اطلاعات در طرح پزشک خانواده ، می توان اطلاعات سلامت فرد را در کمترین زمان به دست آورد / بیمه سلامت باید ارزیابی کند و چگونگی به هدف رسیدن هزینه ها در بخش سلامت را ارزیابی نماید/ اگر طرح پزشک خانواده و سیستم ارجاع به درستی اجرا شود ، فشار به بیمه ها کمتر خواهد شد و هزینه های اضافی در جهت افزایش سطح سلامت مردم هزینه می شود.
بیمه سلامت باید مسئول سنجش میزان رضایتمندی مردم در سلامت باشد + تصاویر

 

 

بیمه سلامت باید مسئول سنجش میزان رضایتمندی مردم در سلامت باشد

 

 

نماینده مردم شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی: بیمه سلامت باید مسئول سنجش میزان خدمات دهی و رضایت مردم در بحث سلامت باشد دکتر شریعت نژاد، نماینده مردم شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی، در دیدار با مدیرکل بیمه سلامت مازندران، گفت: بیمه سلامت باید مسئول سنجش میزان خدمات دهی و رضایت مردم در بحث سلامت باشد.

 

دکتر شریعت نژاد، نماینده مردم شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی، در دیدار با مدیرکل بیمه سلامت مازندران، گفت: بیمه سلامت باید مسئول سنجش میزان خدمات دهی و رضایت مردم در بحث سلامت باشد.

 

بر اساس این گزارش، مدیرکل بیمه سلامت مازندران در ادامه بازدید های مدیریتی از شهرستانهای مختلف استان ، با دکتر شریعت نژاد، نماینده مردم شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد و عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

دکتر شریعت نژاد، طی سخنانی در این دیدار، از بیمه سلامت به عنوان محلی برای سنجش میزان خدمات دهی و رضایت مردم در بحث سلامت یاد نمود و افزود: بیمه سلامت باید ارزیابی کند و چگونگی به هدف رسیدن هزینه ها در بخش سلامت را ارزیابی نماید.

وی با اشاره به اجرای طرح پزشک خانواده در استان مازندران افزود: با ثبت اطلاعات بیماران به صورت سنتی و دستی نمی توان سابقه مناسبی از بیمار ارائه کرد که با الکترونیکی نمودن این اطلاعات در طرح پزشک خانواده ، می توان اطلاعات سلامت فرد را در کمترین زمان به دست آورد.

 

لازم به ذکر است مدیرکل بیمه سلامت مازندران نیز در این دیدار به بیان گزارشی از خدمات بیمه سلامت در سطح استان پرداخت و افزود: یقیناً اگر طرح پزشک خانواده و سیستم ارجاع به درستی اجرا شود ، فشار به بیمه ها کمتر خواهد شد و هزینه های اضافی در جهت افزایش سطح سلامت مردم هزینه می شود.

 

 

وی همچنین با علام این که سرانه بیمه روستایی از 21 هزار تومان در سال 93 به بیش از 100 هزار تومان بسته به میزان محرومیت منطقه رسیده است افزود: سازمان بیمه سلامت در راستای حمایت از این طرح بزرگ به هر نحو ممکن هزینه های بیمه روستایی را تأمین نموده تا بیمه شدگان عزیز روستایی و ارائه دهندگان خدمات سلامت دراین بخش هیچگونه دغدغه ای نداشته باشند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران، لازم به ذکر است در این دیدار رییس اداره حراست و مسئول روابط عمومی اداره کل همچنین رییس اداره بیمه سلامت شهرستان تنکابن نیز حضور داشتند که اطلاعات و عملکرد بیمه سلامت این شهرستان توسط رییس اداره بیمه سلامت شهرستان تنکابن ارائه شد. همچنین در ادامه این دیدارها، نشست هم اندیشی با رییس بیمارستان شهید رجایی، رییس نظام پزشکی و رییس مرکز بهداشت شهرستان تنکابن با مدیرکل بیمه سلامت مازندران نیز در بیمارستان شهید رجایی این شهرستان برگزار شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.