Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
چرا وچگونه فرماندار جدید رامسر یک شنبه معارفه میشود ؟! - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 01:21 ق.ظ / Tue, 2018 June 19

- مازندران - چرا وچگونه فرماندار جدید رامسر یک شنبه معارفه میشود ؟!

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
رزومه کاری محمد آزاد فرماندار جدید رامسر؟!

چرا وچگونه فرماندار جدید رامسر یک شنبه معارفه میشود ؟!

تاریخ 05 دی 1395 ساعت 07:59:45
کد خبر: 054824
سروری به مدت سه سال فرماندار رامسر بوده و تغییر وی با اعلام رضایت او برای رفتن از مسند فرمانداری رامسر، صورت گرفت. و قرار است به یکی از بخشداری های تهران نقل مکان کند/ آزاد اگرچه به عنوان چهره ای اصلاح طلب شناخته می شود اما سیر پیشرفت و رزومه کاریش در مدیریت اجرایی به سال های تصدی اجرایی دولت نهم و دهم در کشور بر می گردد.
چرا وچگونه فرماندار جدید رامسر یک شنبه معارفه میشود ؟!

 

 

مقصد بعدی سروری کجاست ؟
چرا وچگونه فرماندار جدید رامسر یک شنبه معارفه میشود ؟!

 

 با حکمی از سوی استانداری مازندران محمد آزاد به عنوان فرماندار رامسر منصوب شد.

 

شبکه نیوز /shabakenews ؛ حسین سروری فرماندار رامسر با تایید خبر جابه جایی خود گفت: مراسم معارفه محمد آزاد روز یکشنبه ساعت 9 صبح در آمفی تاتر هتل رامسر برگزار می شود.

 

محمد آزاد پیش از این معاون فرماندار و سرپرست بخشداری رامسر بود.

آزاد دارای فوق لیسانس رشته علوم سیاسی است که مدرک کاردانی خود را در رشته مطالعات اجتماعی و کارشناسی خود را نیز در رشته علوم سیاسی اخذ کرده و دوران تحصیل دانش آموزی و دانشجویی همانند بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان آن دهه ها همراه با کار و تلاش روزمره برای کسب درآمد بوده است.

 

وی متولد سال ۱۳۴۸ در شهرستان رامسر و اهل روستای «راجوب» رامسر بوده و کار و فعالیت اجتماعی، سیاسی و اجرایی خود را سالها پیش، از شورای اسلامی این روستا آغاز کرد. وی که تجربه بسیار بالایی در حوزه کار شورایی دارد بیش از ۱۴ سال در «شورای اسلامی بخش مرکزی» در سمت های نائب رییس و رییس نیز حضور داشت.

 

محمد آزاد در زمان حضورش در روستای راجوب به عنوان رییس شورای اسلامی روستا توانسته بود در هر دوره با ابتکارات و اقدامات نو و اساسی و توجه به زیرساخت ها، عنوان تنها شورای نمونه استان مازندران را از آن خود کند و از وزیر وقت کشور لوح و تندیس تلاش و سپاس دریافت نماید.

 

شاید بتوان این طور گفت که آزاد اگرچه به عنوان چهره ای اصلاح طلب شناخته می شود اما سیر پیشرفت و رزومه کاریش در مدیریت اجرایی به سال های تصدی اجرایی دولت نهم و دهم در کشور بر می گردد که با توجه به طرح های متعدد در جهت توسعه روستاها وی را به عنوان مدیری کارآمد معرفی کرد.

 

گفتنی است وی در مجلس ششم نیز به مدت ۴سال رییس دفتر حجت الاسلام صابری نماینده مجلس، در شهرستان رامسر بود.
محمد آزاد که پله های ترقی را پله پله، با آرامش و بدون حاشیه طی کرده است، حال شنیده ها از انتصاب وی به عنوان فرماندار رامسر در دولت تدبیر و امید خبر می دهد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.