Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
عطایی: نمی دانم چرا نتیجه نمی‌گیریم؟ + عکس - شبکه نیوز
چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 03:23 ق.ظ / Wed, 2018 April 25

- مازندران - عطایی: نمی دانم چرا نتیجه نمی‌گیریم؟ + عکس

استان‌ها
تبلیغات
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت:

عطایی: نمی دانم چرا نتیجه نمی‌گیریم؟ + عکس

تاریخ 09 دی 1395 ساعت 09:54:11
کد خبر: 054837
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: در این فصل با وجود این که در برخی مسابقات لیگ برتر بازی های خوبی را به نمایش می گذاریم، اما نمی دانم چرا در نتیجه گرفتن موفق نیستیم/ د خودمان رقم بزنیم/ سرمربی تیم کاله مازندران گفت: قبول دارم که تجربه بازی بازیکنان جوان ما در بازی های لیگ برتر کم است و این مساله در بازی های مهم و امتیازهای حساس متاسفانه کار دست تیم ما داده است.  
عطایی: نمی دانم چرا نتیجه نمی‌گیریم؟ + عکس

عطایی: نمی دانم چرا نتیجه نمی‌گیریم؟


 


 

به گزارش "ورزش سه"، بهروز عطایی چهارشنبه شب و پس از شکست تیمش برابر شهرداری ارومیه در هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور در آمل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: متاسفانه این وضعیت تیم ما اکنون به یک روند مستمری تبدیل شده و با جوانان کاله بازی خوبی را برابر حریفان انجام می دهیم، اما برنده نمی شویم.


وی ادامه داد: باید راهکاری برای این وضعیت تیم خودمان پیدا کنیم که همزمان با ارائه بازی زیبا و خوب، نتیجه بازی را نیز به سود خودمان رقم بزنیم.


سرمربی تیم کاله مازندران گفت: قبول دارم که تجربه بازی بازیکنان جوان ما در بازی های لیگ برتر کم است و این مساله در بازی های مهم و امتیازهای حساس متاسفانه کار دست تیم ما داده است.


عطایی افزود: جوانگرایی در هر تیم برای کادر فنی یک ریسک است و باید جور آن را در مقابل هواداران و باشگاه بدهد و متاسفانه یا خوشبختانه تیم کاله در این فصل با جوانگرایی که کرده هرچند درنتیجه گیری به آن آسیب زده، اما در آینده می توان به این جوانان امیداور بود.


وی ادامه داد: امیدوارم که در تمرینات گروهی و در جریان مسابقات پیش رو، ضریب اشتباهات فردی و گروهی تیم ما کمتر شود تا بتوانیم در کنار بازی خوب، نتیجه دلخواه را نیزکسب کنیم.


سرمربی تیم کاله مازندران در خصوص بازی تیمش برابر شهرداری ارومیه هم گفت: پیش بینی بازی سختی را برابر تیم شهرداری داشتیم و مطمئن بودیم که برابر یک تیمی که نسبت به نیم فصل متحول شده ، قرار می گیریم.


عطایی افزود: این تیم عملکرد متفاوتی دراین مسابقه داشت، هرچند تیم ما هم خوب وپا به پای تیم شهرداری پیش آمده بود.


** داور اول به خط نگهدارهای خوداعتماد کند


سرمربی تیم کاله مازندران در خصوص داروی این مسابقه نیز گفت: داوری در مجموع در این مسابقه خوب بوده، اما فکر می کنم که داور مسابقه باید به همکارانش در کنار خط نیز اعتماد بیشتری بکند.


عطایی یادآور شد: در حالی که دو تیم در امتیاز حساس 24 در ست چهارم بودند، خط نگه دار که در چند قدمی شاهد حرکت عبور توپ است و پرچم می زند، داور در فاصله چند متری نظر او را قبول ندارد، این برای تیم داوری خوب نیست و باید هماهنگی بیشتری میان آنها باشد.


تیم والیبال کاله مازندران در چارچوب هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور چهارشنبه شب در آمل میزبان تیم شهرداری ارومیه بود و با نتیجه 3 بر 1 مغلوب میهمان خود شد.


تیم کاله با قبول نهمین شکست این فصل خود با 13 امتیاز همچنان در رده دهم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.