Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برخی بخودشان بیایند و باتکرار اشتباهات خود؛ مردم را خشمگین نکنند - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 01:32 ق.ظ / Tue, 2018 June 19

- مازندران - برخی بخودشان بیایند و باتکرار اشتباهات خود؛ مردم را خشمگین نکنند

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
سردار شمشیربند در 95مین جلسه شورای شهرساری اعلام کرد:

برخی بخودشان بیایند و باتکرار اشتباهات خود؛ مردم را خشمگین نکنند

تاریخ 16 دی 1395 ساعت 19:40:44
کد خبر: 054853
کسانی که به هر بهانه ای همه خدمات انجام شده را نادیده می گیرند، بخودشان بیایند و اگر به افراد در شورا یا شهرداری حساس هستند ، این همه خدمات را نادیده نگیرند و با تکرار اشتباهات خود مردم را خشمگین نکنند/ ایشان فرمودند البته ما هم از این مساله ناراحتیم ولی مدیران شهری را نیز افرادی ولایی می دانیم که خودشان نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند و ... بهرحال از مواضع حضرت آیت ا... طبرسی که همواره فصل الخطاب ماست ، تشکر میکنم.
برخی بخودشان بیایند و باتکرار اشتباهات خود؛ مردم را خشمگین نکنند

 

 

برخی بخودشان بیایند و با تکرار اشتباهات خود مردم را خشمگین نکنند

 

رئیس شورای شهر ساری گفت : حماسه عاشورایی نهم دیماه ۱۳۸۸ نشان از پایبندی مردم انقلابی ایران به شعائردینی و ارزش های انقلاب اسلامی دارد و به همین جهت این روز را روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نام نهاده اند.

 

به گزارش شبکه نیوز /؛ بشمشیربند در یکصد و نود و پنجمین جلسه این شورا درآستانه سالروز حماسه نهم دی برگزار شد ، بابیان این که ایام منتهی به نهم دیماه ۱۳۸۸ هم سخت بود و هم امید آفرین ، افزود : سخت از این جهت که گردنه ی دشوار دیگری را پشت سر گذاشتیم و امید آفرین و افتخار آمیز از این نظر که مردم ما با حضور انقلابی خود و تحت هدایت های امام گونه مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... الامام خامنه ای (مدظله العالی )توطئه های پنهان و آشکار دشمنان و ایادی داخلی آنها را خنثی نمودند و بی دلیل نیست که از این حماسه به عنوان انقلاب سوم یاد می شود.

 

وی از حضور با اندیشه مردم در دفاع از عاشورای حسینی و حریم امامت و ولایت و نیز از رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب قدردانی کرد و اظهار داشت: این حضور حماسی ، افراد کج فهم را متوجه این حقیقت کرد که توطئه علیه مردم همیشه بیدار و با بصیرت ایران نتیجه ای جز سرشکستگی ندارد.

 

* حماسه 9 دی ، انقلاب سوم و تجلی بصیرت ملت ایران است

رئیس شورای شهرساری در ادامه سخنانش از حضرت آیت ا... طبرسی نماینده محترم ولی فقیه در استان بخاطر حمایت های بی دریغ ایشان از جریان عملگرایی تقدیر کرد و یادآور شد : حضرت آیت ا... طبرسی همواره یاور و مشوق مدیران شهری بوده و هستند و در رابطه با اتفاقات مربوط به مراسم جشن میلاد حضرت رسول (ص) نیز موضع پدرانه خویش را در خطبه های نماز جمعه مرکز استان اعلام فرمودند و با بیانات روشنگرانه شان ، فضا را تلطیف نمودند.

 

وی گفت : نماینده محترم ولی فقیه در استان درخصوص حواشی ناخواسته ی آن مراسم تصریح کرد که مطمئناً عمدی در کار نبود و نباید اتفاق غیر عمد را بزرگ نمایی کرد . ایشان فرمودند البته ما هم از این مساله ناراحتیم ولی مدیران شهری را نیز افرادی ولایی می دانیم که خودشان نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند و ... بهرحال از مواضع حضرت آیت ا... طبرسی که همواره فصل الخطاب ماست ، تشکر می کنم.


برخی بخودشان بیایند و با تکرار اشتباهات خود مردم را خشمگین نکنند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، شمشیربند تاکید کرد: کسانی که به هر بهانه ای همه خدمات انجام شده را نادیده می گیرند حداقل پس از این که شخصیت بزرگی چون نماینده محترم ولی فقیه در استان چنین موضعی اتخاذ کردند ، بخودشان بیایند و اگر به افراد در شورا یا شهرداری حساس هستند ، این همه خدمات را نادیده نگیرند و با تکرار اشتباهات خود مردم را خشمگین نکنند.

 

گفتنی است در ادامه این جلسه که با حضور کلیه اعضای شورا و معاونین مالی اداری و فنی عمرانی شهردار برگزار شد ، پرونده های مطروحه درکمیسیونهای تخصصی به بحث گذاشته و درمورد آنها تصمیم گیری شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.