Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ایجاد خط گازی دامغان ـ نکا 700 میلیارد تومان هزینه دارد - شبکه نیوز
آدینه، 04 خرداد 97 ساعت 07:38 ق.ظ / Fri, 2018 May 25

- مازندران - ایجاد خط گازی دامغان ـ نکا 700 میلیارد تومان هزینه دارد

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
عضو کمیسیون انرژی مجلس عنوان کرد:

ایجاد خط گازی دامغان ـ نکا 700 میلیارد تومان هزینه دارد

تاریخ 17 دی 1395 ساعت 13:11:48
منبع: fars
کد خبر: 054864
دل ما از اینکه پرتقال باغ‌دار مازندرانی که قیمت آن به ازای هر کیلوگرم یک‌هزار و 500 تومان بوده و در بازارهای تهران به ازای هر کیلو 5 هزار تومان هم به‌فروش می‌رسد به درد می‌آید ولی چاره‌ای نیست و خرید تضمینی، کمترین خدمتی است که می‌توانیم انجام دهیم/ ایجاد خط گازی دامغان ـ نکا 700 میلیارد تومان هزینه دارد/ پرتقال مازندرانی‌ها کیلویی 5 هزار تومان در پایتخت به فروش می‌رسد.

 

 ایجاد خط گازی دامغان ـ نکا 700 میلیارد تومان هزینه دارد

 

شبکه نیوز/؛ نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد خط گازی دامغان به نکا که 700 میلیارد تومان هزینه دارد که با راه‌اندازی این خط مشکل افت گاز در مازندران را برطرف می‌شود و امیدواریم قبل از زمستان سال آینده و یا حتی زودتر به بهره‌برداری برسد. به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، سیدعلی ادیانی ظهر امروز در بازدید از مرکز خرید مرکبات در این شهرستان با بیان اینکه خرید تضمینی مرکبات آسیب‌دیده با قیمت مصوب در حوزه انتخابیه به خوبی انجام می‌شود، اظهار کرد: هیچ‌کاری بدون نقص و مشکل انجام نمی‌شود و تنها دیدن عیب و نقص هنر نیست و باید نقاط قوت این طرح هم دیده و برای ضعف‌ها چاره‌اندیشی شود.

 

به گزارش شبکه نیوز/؛ وی افزود: بعد از حادثه برف و یخبندان پاییز امسال، مجمع نمایندگان مازندران با فوریت جلسه گذاشت و 300 میلیارد تومان در آن مصوبه برای مازندران تخصیص اعتبار داده شده است.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دل ما از اینکه پرتقال باغ‌دار مازندرانی که قیمت آن به ازای هر کیلوگرم یک‌هزار و 500 تومان بوده و در بازارهای تهران به ازای هر کیلو 5 هزار تومان هم به‌فروش می‌رسد به درد می‌آید ولی چاره‌ای نیست و خرید تضمینی، کمترین خدمتی است که می‌توانیم انجام دهیم.

 

ادیانی با بیان اینکه بخش زیادی از مرکبات خریداری شده و بخشی که مانده است، محدودیت زمانی ندارد، اظهار کرد: به همه باغ‌داران توصیه می‌کنم که به طور مستقیم با اداره جهاد کشاورزی و اداره تعاون روستایی در ارتباط باشند تا خدای نکرده در دام واسطه‌ها گرفتار نشوند.

وی افزود: برف و سرمای اخیر در مازندران، از مقدرات الهی بود و جلوی مقدرات را نمی‌توان گرفت و تنها مدبرات مدیریتی است که می‌تواند آلام خسارت دیدگان را کمتر کند.

 

*دل ما از فروش پرتقال باغداران مازندرانی درتهران بدرد آمد

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر کجا نیاز به هماهنگی درون استانی است مجمع نمایندگان استان آمادگی ورود دارد، تصریح کرد: هدف از بازدید از مراکز خرید مرکبات با قیمت مصوب این بود که از صحت و سقم آن با خبر شویم که با درایت فرماندار، مدیریت جهاد کشاورزی و اداره تعاون روستایی شهرستان قائم‌شهر این کار به خوبی در حال انجام است.

 

ادیانی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا با ورود موج سرما به استان مازندران، قطعی گاز داریم یا خیر، گفت: وزیر نفت تعهد کرد که مشکلی پیش نیاید ولی به شرطی که الگوی مصرف صحیح از سوی شهروندان رعایت شود.

 

نائب‌رئیس کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: ایجاد خط گازی دامغان به نکا که 700 میلیارد تومان هزینه دارد که با راه‌اندازی این خط مشکل افت گاز در مازندران را برطرف می‌شود و امیدواریم قبل از زمستان سال آینده و یا حتی زودتر به بهره‌برداری برسد.

 

وی با اعلام کرد که در حوزه انتخابیه ما گاز قطع نخواهد شد و گفت: چرا که در مجلس هشتم، مبلغ 11 میلیارد تومان از وزیر وقت نفت اعتبار گرفته و لوله 24 اینچ ایجاد شد و اتصال مستقیم گازی از کنار خط حیدرآباد به شکم لوله اصلی زده و به حوزه انتخابیه وصل شده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.