Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تصویب اجرای طرح هادی برای حدود 2500 روستا در مازندران - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 03:36 ق.ظ / Mon, 2018 December 10

- مازندران - تصویب اجرای طرح هادی برای حدود 2500 روستا در مازندران

استان‌ها
تبلیغات
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران اعلام کرد: طرح هادی برای روستاهای بالای 20 خانوار

تصویب اجرای طرح هادی برای حدود 2500 روستا در مازندران

تاریخ 31 فروردین 1396 ساعت 18:32:09
کد خبر: 055068
طرح توسعه روستایی زیرت وغلامی در بهشهر برای اجرای طرح جهت توسعه محصولات لبنی وکشاورزی بصورت ویژه درنظر گرفته شد است /طرح تفضیلی برای اجرای  احیاء خانه نیما یوشیج تهیه شد و قرار است که به‌زودی اجرایی شود/هاشمی حفظ بافت روستایی را الزامی دانست و یادآور شد: دربعضی از روستاها دارای بافت با ارزش با همکاری سازمان میراث فرهنگی به ثبت میرسد و در حوزه روستاهای قابلیت گردشگری قرار میگیرد.
تصویب اجرای طرح هادی برای حدود 2500  روستا در مازندران

 

 


تصویب اجرای طرح هادی برای حدود 2500  روستا در مازندران

 

 

به گزارش شبکه نیوز ؛ سیدمجید هاشمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران  به‌مناسبت دهه حساب 100 حضرت امام (ره) در نشست خبری با رسانه های گروهی مرکز استان ضمن اعلام خبر فوق؛ افزود: به بنیاد مسکن تکلیف شد که برای روستاهای بالای 20 خانوار طرح هادی تهیه گردد.

 

 مهندس هاشمی با بیان اینکه در سال گذشته بازنگری برای 100 روستا در دستور کار قرار گرفت و این روند همچنان ادامه دارد؛ خاطر نشان ساخت: جهت  اجرای طرح هادی در روستاها بنیاد مسکن در افزون بر یکهزار روستا حضور پیدا کرد و طرح مشارکت پذیری از روستاییان در دستور کار قرار گرفت و سال گذشته با وجود مشکلات مالی، قرار داد اجرای 400 پروژه منعقد شد.


*طرح هادی برای همه روستاهای بالای 20 خانوار

وی همچنین اضافه کرد: تعداد زیادی از روستاها در این طرح مد نظر هستند و در سال 95 ، 2روستا زروم و پرمیک در این طرح قرار گرفتند که هم بافت معماری مناسب و زمینه مناسب جهت توسعه گردشگری دارند.

 

هاشمی حفظ بافت روستایی را الزامی دانست و یادآور شد: در بعضی از روستاها دارای بافت با ارزش با همکاری سازمان میراث فرهنگی به ثبت می‌رسد و در حوزه روستاهای قابلیت گردشگری قرار می‎گیرد.

 

 

وی افزود: طرح توسعه روستایی زیرت و غلامی در بهشهر برای اجرای طرح جهت توسعه  محصولات لبنی و کشاورزی بصورت ویژه در نظر گرفته شد است.

 

مهندس هاشمی تصریح کرد: طرح تفضیلی برای اجرای  احیاء خانه نیما یوشیج تهیه شد و قرار است که به‌زودی اجرایی شود.

 

 

مهندس هاشمی با اشاره به واگذاری حدود یکهزار (913) واحد مسکونی به متقاضیان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  با استفاده از تسهیلات بانکی در سطح شهرهای استان افزود: این واحدها در روزهای اخیر تحول متقاضیان شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.