Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تجلیل از پیشکسوتان کانون پرورش فکری مازندران - شبکه نیوز
چهار شنبه، 30 خرداد 97 ساعت 04:22 ق.ظ / Wed, 2018 June 20

- مازندران - تجلیل از پیشکسوتان کانون پرورش فکری مازندران

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

تجلیل از پیشکسوتان کانون پرورش فکری مازندران

تاریخ 08 اردیبهشت 1396 ساعت 11:22:55
کد خبر: 055101
هشتمین آیین تجلیل از پیشکسوتان و بازنشستگان و گردهمایی سالانه کارکنان اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران برگزار شد.

 

 

کانون پرورش فکری مازندران از پیشکسوتان خود تجلیل کرد

 

 

هشتمین آیین تجلیل از پیشکسوتان و بازنشستگان و گردهمایی سالانه کارکنان اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران برگزار شد.

 

به گزارش  شبکه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران نیز در این آیین با گرامی داشت زحمات و خدمات همکاران پیشکسوت کانون با بیان اینکه ۸سال توفیق همراهی با بازنشستگان برای ما حاصل شد، گفت:به طور یقین حضور پیشکسوتان سبب خیر و برکت برای کانون پرورش فکری مازندران است.


قاسم عزیززاده گرجی با اشاره به اینکه علاقمند به استفاده از تجربیات و اندوخته های فرهنگی پیشکسوتان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هستیم،اضافه کرد:اگر کانون پرورش فکری در جامعه جایگاهی پیدا کرده است، با همکاری و حمایت پیشکسوتانی بوده که روزی کارمند بودند.


وی بیان کرد: برگزاری مراسم تجلیل به معنای آغاز فعالیت جدی برای همکاری با پیشکسوتان این حوزه است.

معاون کانون پرورش فکری کشور:

حرکت به سوی آینده نیازمند نگاه به گذشته است

رضا قمر زاده، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان کشور نیز در هشتمین آیین تجلیل از پیشکسوتان کانون مازندران گفت: تجلیل از پیشکسوتان فرصتی برای دیدار، همراهی و استفاده از ظرفیت های ذهنی و فکری این عزیزان در کانون پرورش فکری مازندران است.

 

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور افزود: فعالیت ها و اقداماتی که نیروهای بازنشسته در گذشته انجام داده اند و سبب موفقیت کودکان و نوجوانان امروزی شده، می تواند هدایت کننده برنامه های کانون پرورش فکری باشد.

وی با تاکید بر اینکه حرکت موفقیت آمیز به سوی آینده، نیازمند نگاه عمیق به گذشته است، افزود: اگر کانون را به مثابه یک درخت ببینیم؛ پیشکسوتان مانند ریشه آن هستند که به آن حیات می بخشند.

 

معاون فرهنگی کانون با اشاره به خطبه ای از امام علی (ع) خطاب به امام حسن (ع) تصریح کرد: نگاه به عملکرد و روش گذشتگان، مطالعه و دقت در کارهای آنان و انس با تاریخ پیشینیان باعث ایجاد یک مسیر درست در اکنون و ایجاد افق دید مناسب برای نیل به آینده خواهد شد.

قمر زاده اضافه داشت: مطالعه و تفکر در تجربیات گذشتگان سبب فراگیری زلالی و صاف بودن دل می شود، لذا نشانه حیات و زنده بودنش؛ به کارهای خوبی است که از خود باقی می گذاریم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.