Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
حمله بخشدار به پلیس راهنمایی رانندگی - شبکه نیوز
چهار شنبه، 30 خرداد 97 ساعت 04:22 ق.ظ / Wed, 2018 June 20

- مازندران - حمله بخشدار به پلیس راهنمایی رانندگی

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

حمله بخشدار به پلیس راهنمایی رانندگی

تاریخ 16 اردیبهشت 1396 ساعت 11:59:20
منبع: shomalnews
کد خبر: 055109
یکی از بخشداران به علت سرعت غیرمجاز، توسط مامور وظیفه شناس پلیس راه جریمه می شود، ولی این بخشدار با حرکت دادن خودرو به سمت مامور، با وی برخورد کرده و از صحنه دور می شود.

 

 

جریمه بخشدار توسط مامور پلیس راه، موجب عصبانیت و حمله وی به این مامور شد!
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: یکی از بخشداران این استان به علت سرعت غیرمجاز، توسط مامور وظیفه شناس پلیس راه جریمه می شود، ولی این بخشدار با حرکت دادن خودرو به سمت مامور، با وی برخورد کرده و از صحنه دور می شود.

 

به گزارش شبکه نیوز/، سرهنگ رضا عزیزی، فرمانده پلیس راه استان، طی گفتگویی با خبرآنلاین افزود: این نیرو از بخشدار به علت برخورد با مامور وظیفه شناس پلیس راه به دادسرای استان شکایت کرده است.

 

وی در خصوص این ماجرا گفت: به علت حرکت با سرعت غیرمجاز خودرو ی بخشدار توسط این مامور وظیفه شناس متوقف و سپس اعمال قانون می شود.

 

فرمانده پلیس راه استان ادامه داد: بخشدار از این اقدام عصبانی و با خودرو به مامور پلیس راه می زند و پس از پرتاب شدن این مامور به سمت دیگری از صحنه دور شده است.

وی گفت: خوشبختانه حال این مأمور وظیفه‌شناس خوب است و تنها جراحت سطحی برداشته و مداوا شده است.

سرهنگ عزیزی با اعلام اینکه پرونده ای برای این مورد تشکیل و به دادسرا ارسال‌ شده است، یادآور شد: پرونده چون مربوط به مقامات است در دادسرای استان رسیدگی خواهد شد.

شبکه نیوز


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.