Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
استقرار ۸ هزار شعبه اخذ رأی در استان مازندران - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 01:31 ق.ظ / Tue, 2018 June 19

- مازندران - استقرار ۸ هزار شعبه اخذ رأی در استان مازندران

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
رئیس ستاد انتخابات مازندران اعلام کرد؛

استقرار ۸ هزار شعبه اخذ رأی در استان مازندران

تاریخ 28 اردیبهشت 1396 ساعت 12:11:51
کد خبر: 055118
رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در استان واجد شرایط اخذ رای هستند، گفت: ۴ هزارو۳۵ شعبه اخذ رأی برای انتخابات شوراها و ۳ هزار و ۸۹۶ شعبه اخذ رأی ویژه ریاست جمهوری در استان پیش بینی شده است..../ در این دوره از انتخابات صلاحیت 93 درصد از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران مورد تایید قرار گرفت.
استقرار ۸ هزار شعبه اخذ رأی در استان مازندران

 

 


استقرار ۸هزار شعبه اخذ رأی در مازندران

 

 

دکتر علیرضا یونسی رستمی رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در استان واجد شرایط اخذ رای هستند، گفت: ۴ هزارو۳۵ شعبه اخذ رأی برای انتخابات شوراها و ۳ هزار و ۸۹۶ شعبه اخذ رأی ویژه ریاست جمهوری در استان پیش بینی شده است.

 

به گزارش شبکه نیوز؛  نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، علیرضا یونسی رستمی، رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه 4 هزارو35 شعبه اخذ رای برای انتخابات شوراها و 3 هزار و 896 شعبه رای گیری برای رئیس جمهوری پیش بینی شده، اظهار داشت: در مجموع 50 هزار نفر نیرو اعم از نظارت، بازرسی و هیات های اجرایی و امنیتی، کار برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت را در این استان بر عهده دارند.

وی، مهمترین وظیفه هیات های اجرایی را صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس و بیطرفی در انتخابات دانست و گفت: 2 میلیون و 500 هزار نفر در استان واجد شرایط اخذ رای هستند.

 

یونسی تعداد نامزدهای حاضر در رقابت های شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران را 16 هزار و 857 نفر اعلام کرد و گفت : این تعداد داوطلب برای کسب هفت هزار و 824 کرسی شورای روستا و 316 کرسی شورای شهر در حال رقابت هستند.

 

رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه 969 نامزد انتخابات شوراها از ادامه رقابت انصراف دادند، یادآورشد: از مجموع کل داوطلبان ثبت نام شده فقط 411 نفر رد صلاحیت شدند .

به گفته وی در این دوره از انتخابات صلاحیت 93 درصد از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران مورد تایید قرار گرفت.

 

یونسی همچنین از برگزاری انتخابات شورای اسلامی هشت شهر مازندران به صورت الکترونیکی خبر داد و گفت: در این هشت شهر تعداد 642 صندوق رای گیری الکترونیکی مستقر خواهد شد .

در این استان 2 میلیون و 500 هزار نفر واجد شرایط اخذ رای هستند و در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که 7 اسفندماه 94 برگزار شد، 83 درصد از واجدین شرایط اخذ رای دادند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.