Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
۸۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در مازندران کشف شد - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 01:56 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- مازندران - ۸۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در مازندران کشف شد

استان‌ها
تبلیغات

۸۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در مازندران کشف شد

تاریخ 18 تیر 1396 ساعت 09:07:09
کد خبر: 055397
ساری - فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۸۵۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در سه ماه گذشته در سطح استان خبر داد.
میرفیضی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ساری - فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۸۵۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در سه ماه گذشته در سطح استان خبر داد.

به گزارششبکه نیوز، سردار سیدمحمود میرفیضی اظهار داشت: در راستای مقابله بی امان با قاچاق و تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی طی سه ماه گذشته موفق شدند، بیش از ۸۵۰ کیلوگرم انواع موادمخدر را کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه این میزان کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از ۲۰ درصد افزایش داشته است، افزود: بیش از ۳۰ باند تهیه و توزیع موادمخدر نیز طی این شناسایی و متلاشی شد.

سردار میرفیضی، خاطر نشان کرد: در همین خصوص تعداد زیادی از خرده فروشان موادمخدر شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، با اشاره به جمع آوری معتادان متجاهر در این مدت از تحویل این افراد به مراکز ترک اعتیاد ماده ۱۵ و ۱۶ خبر داد.

سردار میرفیضی در ادامه با اشاره به این که سوء مصرف مواد مخدر از این رو که بنیان‌های روحی، روانی، اخلاقی و اجتماعی خانواده و اجتماع را متزلزل می‌کند، گفت: امروزه مواد مخدر به عنوان مسئله ای اجتماعی تلقی می‌شود که سبب به وجود آمدن رفتارهای آسیب زایی مانند اختلال و تنش در نقش‌های خانوادگی، ولگردی و خیابان گردی، تکدی گری، انجام رفتارهای کجروانه و غیره می‌شود.

وی افزود: مصرف روزافزون و بی رویه مواد مخدر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مشکلات قرن حاضر تلقی شده و زیان‌های ناشی از آن در زمینه‌های اجتماعی واقتصادی بسیار سنگین است زیرا قدرت تفکر، خلاقیت، توان و کوشش و سازندگی را از انسان‌ها می‌زداید و ویرانگری‌های حاصل از آن زمینه ساز سقوط بسیاری از ارزش‌ها و هنجارهای فرهنگی و اخلاقی می‌گردد و سلامت جامعه را به مخاطره می‌اندازد.

فرمانده نتظامی استان مازندران در خاتمه با بیان این که  اعتیاد خانواده‌ها را فرو می‌پاشد و شخصیت و زندگی قربانیان خود را به اشکال بسیار گوناگون نابود و متلاشی می‌کند از مردم خواست برای مقابه با این بلای خانمان سوز و داشتن محیط اجتماعی سالم با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.