Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کلاهبردار ۷۰ میلیاردی در شهرستان نوشهر دستگیر شد. - شبکه نیوز
سه شنبه، 30 مرداد 97 ساعت 06:06 ب.ظ / Tue, 2018 August 21

- مازندران - کلاهبردار ۷۰ میلیاردی در شهرستان نوشهر دستگیر شد.

استان‌ها
تبلیغات

کلاهبردار ۷۰ میلیاردی در شهرستان نوشهر دستگیر شد.

تاریخ 21 تیر 1396 ساعت 08:41:40
منبع: yjc
کد خبر: 055439
سرهنگ شعبان مهری فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر ، از شناسایی و دستگیری کلاهبردار میلیاردی که با صدور چک‌های بلامحل از مال باختگان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

به گزارش شبکه نیوز:سرهنگ شعبان مهری فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر ، از شناسایی و دستگیری کلاهبردار میلیاردی که با صدور چک‌های بلامحل از مال باختگان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

وی افزود: در پی وقوع آدم ربایی روز  جمعه ۱۶ تیرماه در شهرستان نوشهر و ربایش مردی ۳۷ ساله اهل و ساکن تهران از سوی افرادی ناشناس، موضوع به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

مهری فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت: با توجه به تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس مشخص شد، فرد ربوده شده از کلاهبرداران حرفه‌ای بوده که با صدور چک‌های بلامحل در بازار آهن اقدام به کلاهبرداری ۷۰ میلیاردی از مال باختگان کرده و از سوی طلبکاران مورد ربایش قرار گرفته بود.

سرهنگ شعبان مهری با بیان اینکه ماموران با استفاده از شگرد‌های خاص موفق شدند مخفیگاه آدم ربایان را شناسایی کنند افزود: با دریافت این اطلاعات و با هماهنگی قضائی، متهم به کلاهبرداری میلیاردی و ربایندگان وی نیز دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه در این پرونده آدم ربایان با قرار صادره از سوی دستگاه قضائی روانه زندان شدند، گفت: متهم به کلاهبرداری نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.