Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
پرداخت سود سهام عدالت در مازندران - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 10:32 ق.ظ / Thu, 2018 October 18

- مازندران - پرداخت سود سهام عدالت در مازندران

استان‌ها
تبلیغات

پرداخت سود سهام عدالت در مازندران

تاریخ 25 تیر 1396 ساعت 13:17:13
منبع: farsnews
کد خبر: 055478
رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت در مازندران گفت: مشمولانی که برگه‌های سهام عدالت آنها در دفاتر تعاونی‌های دولت تأیید شد مشمول دریافت سود سهام خود هستند.

پرداخت سود به مشمولان دریافت سود سهام عدالت در مازندران
رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت در مازندران گفت: مشمولانی که برگه‌های سهام عدالت آنها در دفاتر تعاونی‌های دولت تأیید شد مشمول دریافت سود سهام خود هستند.
به گزارش شبکه نیوز،عسکر توکلی اظهار کرد: مشمولانی که برگه‌های سهام عدالت آنها در دفاتر تعاونی‌های دولت تأیید شد مشمول دریافت سود سهام خود هستند.
وی بیان کرد: افرادی که مبالغ خود را پرداخت کردند سود آنان به‌ازای یک میلیون تومان و بقیه افراد به میزان سهام آنان سود پرداخت می‌شود.
رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت در مازندران با اشاره به اینکه برخی بانک‌ها با دریافت مبالغ 50 هزار تومانی اقدام به افتتاح حساب کردند، اضافه کرد: افراد می‌تواند با پرداخت 5 هزار تومان برای افتتاح حساب نسبت به دریافت شماره حساب شبا اقدام کنند در حقیقت نیازی به این کار نبوده است.
توکلی به سوءاستفاده از نام سهام عدالت توسط برخی افراد، تصریح کرد: متأسفانه برخی افراد حتی در واحدهای صنفی که ارتباطی به دفار پیشخوان و یا حتی کافی‌نت ندارند با عنوان ثبت‌نام برای دریافت سود سهام عدالت از مردم اخاذی می‌کنند که گزارش‌هایی به ما ارائه شده حتی تا مبلغ 50 هزار تومان نیز از مردم دریافت کردند تا وارد سامانه شوند.
وی با تأکید بر اینکه تمام دفاتر تعاونی‌های سهام عدالت در سطح شهرهای مازندران باز است، خاطرنشان کرد: توصیه ما به مردم این است که به اطلاعیه‌ها بیشتر توجه کنند و برای پیگیری مسائل مربوط به سهام عدالت به شرکت‌های تعاونی در سطح استان مراجعه کنند.
رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت در مازندران در پایان گفت: البته مازندران کمتر مسائل و مشکلات را در این زمینه داشته که نشان‌دهنده این است مردم به اطلاعات و اخبار رسانه‌ها توجه می‌کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.