Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
استخدام ۱۰۸۰۰ نیرو در آموزش و پرورش مازندران - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 10:41 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- مازندران - استخدام ۱۰۸۰۰ نیرو در آموزش و پرورش مازندران

استان‌ها
تبلیغات

استخدام ۱۰۸۰۰ نیرو در آموزش و پرورش مازندران

تاریخ 27 تیر 1396 ساعت 13:56:45
منبع: mehrnews
کد خبر: 055491
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از ورود ۱۰ هزار و ۸۰۰ نیروی بدون ضوابط استخدام در دولت قبلی در این دستگاه انتقاد کرد و گفت: این موارد به نظام آموزشی کشور ضربه می زند.

استخدام بی ضابطه ۱۰۸۰۰ نیرو در آموزش و پرورش مازندران
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از ورود ۱۰ هزار و ۸۰۰ نیروی بدون ضوابط استخدام در دولت قبلی در این دستگاه انتقاد کرد و گفت: این موارد به نظام آموزشی کشور ضربه می زند.
به گزارش شبکه نیوز،سیدعلی قاسمی عصر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بابل از ورود ۱۰ هزار و ۸۰۰ نیروی بدون ضوابط استخدام در دولت قبلی آموزش‌وپرورش این استان انتقاد کرد و گفت: ورود بدون ضوابط به‌نظام آموزشی کشور ضربه غیرقابل جبرانی را وارد می‌کند.
وی با بیان اینکه زندگی انسان ایستا نیست و همواره به سمت مطلوب در حال تغییراست، افزود: در یک جامعه توسعه‌یافته این معلمان هستند که عامل ایجاد تغییر هستند.
قاسمی آموزش‌وپرورش را سنگ زیربنای جامعه دانست و گفت: قاعده‌مند کردن جذب نیروی انسانی در سه سال اخیر باهدف به‌کارگیری معلمان صاحب صلاحیت یکی از اقدامات آموزش‌وپرورش برای بهره‌گیری و مدیریت چالش‌ها بوده است.
مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران بابیان اینکه اعتماد جامعه به معلمان نظام آموزشی را قدرتمند می‌سازد، خاطرنشان کرد: در سه سال اخیر مشارکت مردم در امر آموزش‌وپرورش افزایش داشته است.
وی آموزش‌وپرورش یکپارچه را عامل حذف تبعیض قلمداد کرد و گفت: نگاه ما به معلمان باید یکسان باشد و یکی از برنامه‌های وزارت آموزش‌وپرورش در دولت تدبیر و امید نظام آموزشی یکپارچه است. و تبدیل چالش‌ها به فرصت است
قاسمی افزود: علی‌رغم نبود منابع اعتباری در جهت پیشرفت و پیشتازی آموزش‌وپرورش مازندران در کشور گام‌های مؤثری برداشته‌شده است.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان مازندران شهرستان بابل را جزو شهرستان‌های برتر در کشور عنوان کرد و افزود: کسب مقاوم‌های کشور از دستاوردهای مدیران توانمند این شهرستان است.
در این مراسم، حسینعلی علی نژاد معلم کلایی به عنوان مدیر آموزش و پرورش بابل معرفی و از تلاش های همت احمدی تقدیر شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.