Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
شهردار بابل با جزع و فزع خود زنی میکند - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 09:17 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- مازندران - شهردار بابل با جزع و فزع خود زنی میکند

استان‌ها
تبلیغات
اندرحکایت رمضان شفت از شهردار تر و فرز بابل

شهردار بابل با جزع و فزع خود زنی میکند

تاریخ 13 مرداد 1396 ساعت 10:35:54
منبع: sokhannews
کد خبر: 055530
پس ازبخشیدن عطای کاربه لقایش ازسوی مهندس عسکری شهردار وقت بابل ، بعضی ازما بهتران در شورای شهر با لابی عده ای ، بیژنی را شهردارکردند این عزیزدل آقایان ازما بهتران تر و فرزهم درجمع  اعضای شورا وهم درجمع خبرنگاران افاضه نمود که ظرف دوماه با اعتبارناقابل 200 میلیون تومان ترافیک شهر بابل را با برج و باره اش سروسامان خواهند داد !! همه انگشت به دهان شده وازفاضات آبکی شهردارشان حظ کافی بردند !!
شهردار بابل با جزع و فزع خود زنی میکند

 

 

اندرحکایت رمضان شفت از شهردار تر و فرز بابل

 

 

شهردار بابل با جزع و فزع خود زنی می کند

سید رمضان هاشمی پور روزنامه نگاربابلی/ پس ازبخشیدن عطای کاربه لقایش ازسوی مهندس عسکری شهردار وقت بابل ، بعضی ازما بهتران در شورای شهر با لابی عده ای ، بیژنی را شهردارکردند این عزیزدل آقایان ازما بهتران تر و فرزهم درجمع  اعضای شورا وهم درجمع خبرنگاران افاضه نمود که ظرف دوماه با اعتبارناقابل 200 میلیون تومان ترافیک شهر بابل را با برج و باره اش سروسامان خواهند داد !! همه انگشت به دهان شده وازفاضات آبکی شهردارشان حظ کافی بردند !!

 ولی مای مادرمرده همان زمان با صد ای بلند و به ضرس قاطع اعلام کردیم افاضات حضرت ایشان بلوفی بیش نیست فقط با جادو و جنبل می توان ظرف دوماه و با اعتبار 200 میلیون تومان مشکل ترافیک را رفع نمود !! 

 

مع الاسف  از پس افاضه حضرت مستدام شهردار با فصاحت و بلاغت و محیرالعقول بود حتی دوستان مان افاضه آبکی و دوغی مان را قبول نکردند! قربان خدا بروم پس از چند صباحی همه فهمیدن افاضات حضرت مستدام شهردار بابل بلوفی بیش نبود و از زمان افاضات ایشان ترافیک شهر نه تنها کاهش نیافت بلکه رو به فزونی رفته وااسفا و وامصیبتا همه به سمت آسمان بلند گشته است  !! تازه ملتفت شدن  این عزیز دل بعضی از اعضای شورا، فقط به فکر کارهای حاشیه ای است  تا کارهای عمرانی بزرگ !! 

ازحق و انصاف نگذریم عزیز دل آقایان از ما بهتران،  یک کار نیم بند انجام داد که آن هم بازسازی میدان باغ فردوس بود که متاسفانه واز بخت بد ایشان ، آنهم  درفصل تابستان یعنی چند روز پیش ( درروزقدس ) با کمترین بارش باران ، آب همه جا را فرا گرفت حال شما  خود حدیت مفصلی بخوانید از دیگر کارهای نه چندان عمرانی این عزیز دل شورا!!

 

دراین شلم شوربار و بلبشو بازاردر شورا و شهرداری بابل ، بنده خدا بیژنی وقتی فهمید تیم ایشان درشورا هیچکدامشان رای نیاوردند  با جزع و فزع دارد خود زنی  می کند اینباردرجمع فضای مجازی گزینشی در آب بندان حیدرکلا ضمن حمله به عملکردگذشتگان ، اعلام فرمودند بنده کارشناس ترافیک هستم !؟ عجبا !

وقتی ایشان کارشناس ترافیک هستند ترافیک شهر دیاربارفروش بیشتر از گذشته گردید وای به حال مردم شهرهای دیگر که شهردارشان کارشناس نیستند!!؟ این عزیزهمچنین افاضات فرمودند بنده به شورای آینده برنامه نخواهم داد و شهردار بابل نخواهم شد چون درچند جا ازجمله تهران وچند وزارتخانه پیشنهاد کاردارند!!

 

بالاغیرتاً  از منتخبین شورای پنجم  انتظارداریم مانع پیشرفت این عزیز نگردند نه از ایشان طرح و برنامه بخواهند و نه ایشان را گزینه قراردهند!! اجازه فرمایند این عزیز  با خیالی آسوده پیشنهاد بزرگتر ازشهر بابل  را بررسی و قبول فرمایند چون برای شهرمان  که کاری صورت ندادند حداقل با قبول یکی از پیشنهادات بزرگ  ما هم بتوانیم پز آن را به دیگران بدهیم !!

یحتمل شهربابل درحد و اندازه این عزیز نبود به همین خاطر نتوانستند کاری برای شهرمان انجام دهند ! درحق ایشان جفا نکنیم  شاید با قبول پشنهاد بزرگتر بتوانند کارهای بزرگی انجام دهند ومن شما ادای وظیفه نموده پز آن را به دیگران ارائه نمائیم !!

بعنوان تنها رمضان شفت بابلی از جناب استاندارمازندران انتظارداریم اگربیژنی شهردار با مسمایمان را کسی برای کار دعوت نکرد لطف نمایند برای رفع مشکل ترافیک شهرهای مازندران مثل شهر بابل این بزرگواررا چند صباحی بعنوان معاون عمرانی استانداری منصوب نمایند تا این عزیزمثل شهر بابل ظرف دوماه ترو فرز و با جادو و جنبل شان مشکل ترافیک تمام شهرهای مازندران را رفع نمایند تا مردم مازندران را ازشر ترافیک کشنده آسوده خاطر گردانند!!؟

باورفرمائید تازه داشت افاضات آبکی مان با عینک ته استکانی سرگل می داد و از ورای بوته ها سر بلند می کرد که متاسفانه  اجق وجق ذلیل شده پرید وسط افاضات هم رشته افکارمان را پاره کرد وهم سرگل را پژمرده  نمود این ذلیل مرده  اینگونه سئوال نمود : جناب رمضان شفت ، شهرداردیار بارفروش که هم وقت کافی و وافی داشت هم اعتبارلازم وهم حمایت بعضی ازمسئولین ! پس چرا به وعده اش عمل نکرد و ترافیک شهر را سرو سامان نداد!!؟

با توپ و تشر به اجق وجق گفتم مرد ناحسابی بعد ازمدت ها داریم افاضات آبکی توشیح می نمائیم پریدی وسط افاضات دوغی مان و تبدیل به آبکی کردی که چی !! رشته افکارمان مثل وعده شهردار زهواردر رفت و نگذاشتی اصل مطلب را ادا نمایم !!

مرد ناحسابی منظور شهردار از دوماه این بود که برای  دودوره شورای شهر شهردار باشند تا بتوانند ترافیک شهر را حل نمایند ولی من و شما واعضای شورا فرمایش حضرت مستدام  را ملتفت نشدیم گناه این مادرمرده چیست !!؟

انشااله حضرت ایشان همانگونه که درجمع مجازی ثناگو افاضات فرمودند با قبول پست در وزارتخانه ها منشا خیر برای دیگر مردم شهرهای کشورمان شوند ما که حسود نیستیم افتخارهم می کنیم این عزیز ازشهرمان بروند حال هرجا می روند خدا نگه دارشان باشد!!؟

کلام آخر : شهردار بابل اگر چه  کارهای بزرگی برای شهر انجام نداد بی انصافی نکنیم همانقدر که  با قیل و قال وافاضات ملس شان باعث شد مردم عملکرد اعضای شورای شهر بویژه تیم مورد وثوق شهردار را بهتر بشناسند و به آنها مجدداً اعتماد نکنند بزرگترین کاربرای مردم و شهررا انجام داد خلط مبحث نکنیم ازاین  بابت باید از ایشان تقدیرهم  نمائیم ایام مستدام.

 

 با تقدیم احترام  رمضان شفت بابلی

سید رمضان هاشمی پور روزنامه نگاربابلی


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.