Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
روایت های متفاوت از درگیری مرگ دست فروش با ماموران شهرداری + فیلم و عکس - شبکه نیوز
چهار شنبه، 02 خرداد 97 ساعت 01:05 ب.ظ / Wed, 2018 May 23

- مازندران - روایت های متفاوت از درگیری مرگ دست فروش با ماموران شهرداری + فیلم و عکس

استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات
دادستانی از احضار و بازجویی پنج مامور شهرداری خبرداد

روایت های متفاوت از درگیری مرگ دست فروش با ماموران شهرداری + فیلم و عکس

تاریخ 24 مرداد 1396 ساعت 00:14:46
منبع: rokna
کد خبر: 055544
مرد میوه فروش  پس از مشاجره با ماموران شهرداری به طرز مرموزی جان باخت و روابط عمومی شهرداری نیز، درگیری ماموران با راننده متوفی را تکذیب کرد، در عین حال دادستانی از احضار و بازجویی پنج مامور شهرداری خبرداد.
روایت های متفاوت از درگیری مرگ دست فروش با ماموران شهرداری + فیلم و عکس

 

 

روایت های متفاوت از درگیری مرگ دست فروش با ماموران شهرداری قم + فیلم و عکس

 

شبکه نیوز/؛ مرد میوه فروش در قم پس از مشاجره با ماموران شهرداری به طرز مرموزی جان باخت و روابط عمومی شهرداری قم، درگیری ماموران با راننده متوفی را تکذیب کرد، در عین حال دادستانی از احضار و بازجویی پنج مامور شهرداری خبرداد.

روایت های متفاوت از درگیری مرگ دست فروش با ماموران شهرداری قم + فیلم و عکس
 

عصر روز شنبه ماموران سد معبر شهرداری قم از یک راننده وانت که مشغول فروش میوه بود، می‌خواهند محل را ترک کند اما این راننده پس از گذشت دو ساعت؛ در بیمارستان فوت می‌کند. مردمِ محل، برخورد ماموران شهرداری را دلیل فوت راننده می‌دانند و در بولوار شاهد قم تجمع می‌کنند. از صبح دیروز خبری با عنوان «مرگ مرد دست فروش در درگیری با ماموران شهرداری قم» در فضای مجازی در حال انتشار است. در شبکه‌های اجتماعی فیلم‌هایی منتشر شده که نشان می‌دهد راننده وانت که نام او مظفر عباسی است، به ماموران اعتراض می کند و نمی‌خواهد بگذارد خودروی او را با خود ببرند. تصویرهای دیگری هم هست که فروشنده را در حالی که کنار خیابان افتاده، نشان می‌دهد یکی از حاضران نیز در این فیلم مدعی شده ماموران شهرداری دست فروش را کتک زده اند.اما روابط عمومی شهرداری قم، هرگونه درگیری منجر به فوت را تکذیب می‌کند. عابدی (مدیر روابط عمومی شهرداری قم) درباره جزئیات حادثه Incident گفت: ساعت ۱۹:۳۰ ماموران سد معبر شهرداری قم به یک راننده وانت میوه فروش، به خاطر سد معبر تذکر می‌دهند که منجر به واکنش وی می‌شود و راننده وانت اقدام به شکستن شیشه خودرویش می‌کند. وی ادامه داد: هیچ برخوردی با این راننده نمی‌شود و پس از دریافت تعهد بدون هیچ مشکلی راننده وانت از محل دور می‌شود. اما پس از مدتی حال راننده وانت بد شده و سرش به جدول کنار خیابان برخورد می‌کند و به وسیله اورژانس به بیمارستان الزهرا(س) منتقل می‌شود. با این وجود راننده پس از دو ساعت فوت می‌کند. عابدی در پایان اظهار کرد: مراجع قضایی و پزشکی قانونی در حال بررسی موضوع هستند، نتیجه قطعی درباره علت مرگ راننده به زودی مشخص می‌شود.

در همین باره مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم با اشاره به جزئیات حادثه گفت: در پی انتشار خبری مبنی بر فوت یکی از دست فروشان خیابان شاهد به علت درگیری با ماموران شهرداری موضوع برای بررسی در دستور کار قرار گرفت.این مقام قضایی گفت: در این باره پرونده قضایی تشکیل شد و پنج نفر از ماموران شهرداری احضار و بازجویی شد. همچنین بازپرس ویژه قتل Murder از همان لحظات اولیه حادثه در محل حضور یافته و در حال بررسی جزئیات و عوامل دخیل در فوت این دست فروش است.

کاهه گفت: بر اساس بازرسی و تحقیق از شاهدان عینی و همچنین بررسی مستندات، موضوع قتل عمد در این حادثه مطرح نیست. دکتر صدیقی آخا، مدیر کل پزشکی قانونی استان قم نیز با اشاره به این که در بررسی های اولیه آثار ضرب و جرح ناشی از نزاع دیده نشده است، افزود: به نظر می‌رسد به دنبال نزاع لفظی، احتمالا علت مرگ سکته قلبی بوده باشد. آخا گفت: نمونه برداری های لازم انجام و نتیجه قطعی پس از وصول نتیجه آزمایش ها اعلام می شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.