Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
حمایت دانشجویان مازندران از انتصاب بسیجی استان به عنوان مسئول بسیج اساتید کشور - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 10:56 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- مازندران - حمایت دانشجویان مازندران از انتصاب بسیجی استان به عنوان مسئول بسیج اساتید کشور

استان‌ها
تبلیغات

حمایت دانشجویان مازندران از انتصاب بسیجی استان به عنوان مسئول بسیج اساتید کشور

تاریخ 19 شهریور 1396 ساعت 00:40:49
منبع: شبکه نیوز
کد خبر: 055610
تشکل‌های دانشجویی مازندران با صدور بیانیه‌ای حمایت ‌شان را از انتصاب دکتر مجتبی زارعی به‌عنوان مسؤول سازمان بسیج اساتید کشور اعلام کردند/  دانشگاهیان، اعم از استاد و دانشجو که با تشکیل مجموعه‌ای منسجم و یکپارچه و با همکاری هم به سمت انجام رسالت خود یعنی رسیدن به قله‌های علمی، آموزشی، تربیتی و در نهایت ایجاد دانشگاه و تربیت کادر و نیروی تراز انقلاب پیش می‌روند.                                                                                             
حمایت دانشجویان مازندران از انتصاب بسیجی استان به عنوان مسئول بسیج اساتید کشور

 

 

حمایت دانشجویان مازندران از انتصاب بسیجی استان به عنوان مسئول بسیج اساتید کشور


تشکل‌های دانشجویی مازندران با صدور بیانیه‌ای حمایت ‌شان را از انتصاب دکتر مجتبی زارعی به‌عنوان مسؤول سازمان بسیج اساتید کشور اعلام کردند.


به گزارش شبکه نیوز/؛ تشکل‌های دانشجویی مازندران با صدور بیانیه‌ای حمایت ‌شان را از انتصاب دکتر مجتبی زارعی به‌عنوان مسؤول سازمان بسیج اساتید کشور اعلام کردند.

 

در بخش‌هایی از این بیانیه آمده است: دانشگاه مبدأ تمام تحولات است، این جمله بنیانگذار کبیر انقلاب همواره به خوبی نقش دانشگاه را در اداره و پیشرفت کشور بیان کرده و یک رسالت مهم را بر دوش دانشگاهیان قرار داده است.

 

دانشگاهیان، اعم از استاد و دانشجو که با تشکیل مجموعه‌ای منسجم و یکپارچه و با همکاری هم به سمت انجام رسالت خود یعنی رسیدن به قله‌های علمی، آموزشی، تربیتی و در نهایت ایجاد دانشگاه و تربیت کادر و نیروی تراز انقلاب پیش می‌روند.

 

ضمن عرض تبریک به‌مناسبت انتخاب جناب آقای دکتر مجتبی زارعی از اساتید انقلابی و بسیجی، این فرصت را مغتنم شمرده که با همکاری بسیج اساتید و بسیج دانشجویی به‌عنوان دو عنصر مؤثر برای تعالی دانشگاه، این ارتباط و همکاری بیش از پیش شکل گرفته و در نهایت این دو مجموعه تلاش کنند که استاد و دانشجو پابه پا، همراه و در کنار هم، با دو عنصر تجربه، انگیزه و مسلح به سلاح علم، دانشگاه را به یک دانشگاه تراز انقلاب اسلامی با مرتبه علمی مطلوب و رویکردهای انقلابی و مردمی برساند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.