Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
دیدگاه محمد دامادی و نیاز آذری نمایندگان ساری و بابل در خصوص انتخاب استاندار - شبکه نیوز
سه شنبه، 27 آذر 97 ساعت 06:25 ب.ظ / Tue, 2018 December 18

- مازندران - دیدگاه محمد دامادی و نیاز آذری نمایندگان ساری و بابل در خصوص انتخاب استاندار

استان‌ها
تبلیغات
خودتان قضاوت کنید ( دیدگاه بین یک نماینده باتجربه بابلی با یک نماینده جوان ساروی )در خصوص انتخاب استاندار

دیدگاه محمد دامادی و نیاز آذری نمایندگان ساری و بابل در خصوص انتخاب استاندار

تاریخ 20 شهریور 1396 ساعت 16:58:31
کد خبر: 055620
محمد دامادی نماینده مردم ساری ومیاندرود در مجلس: فقط شاخص ها را برای استانداری اعلام می کنیم ؛ گزینه معرفی نکردیم //  حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس و رئیس مجمع نمایندگان مازندران در پاسخ به گزینه‌های احتمالی استانداری مازندران گفت: درباره معرفی گزینه و انتخاب استاندار فعلاً برنامه خاصی مجمع ندارد و منتظر دیدگاه دولت هستیم و تاکنون مشورتی نیز با دولت نداشته‌ایم.
دیدگاه محمد دامادی و نیاز آذری نمایندگان ساری و بابل در خصوص انتخاب استاندار

 

 دیدگاه نماینده با تجربه و یک نماینده جوان

دیدگاه محمد دامادی و نیاز آذری نمایندگان ساری و بابل در خصوص انتخاب استاندار

 

============================

* فقط شاخص ها را برای استانداری اعلام می کنیم/ گزینه معرفی نکردیم

محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی که در جلسه مجمع نمایندگان استان مازندران که ظهر امروز باهدف بررسی مسائل و روند اجرای پروژه‌ها، اعتبارات و ظرفیت‌های اقتصادی مازندران در مجتمع بانک مسکن بابلسربرزار شد درباره عملکرد استاندار مازندران نیز گفت: هر فردی نقاط ضعف و قوتی دارد و باید این نقاط بررسی شود.

 

*جلسات با حرف درمانی سپری می شود

محمد دامادی نماینده مردم ساری و میان درود در مجلس نیز بابیان اینکه اشکال عمده جلسات در کشور نداشتن خروجی مناسبت است گفت: روند اداره کشور به‌گونه‌ای است که جلسات خروجی ندرد و بیشتر به حرف درمانی سپری می‌شود.

 

*در عرصه عمل میدان خالی است

وی افزود: یاد گرفتیم که سخنوران خوبی باشیم اما در عرصه عمل میدان خالی است و اتفاق مثبتی رخ نمی‌دهد و برخی از پروژه‌های عمرانی ۳۰ سال طول می‌کشد.

 

*در بخش اشتغال چه اقدامی انجام دادیم

دامادی با اشاره به اینکه الان فصل خوبی برای اجرای پروژه‌های عمرانی است به برپایی جلسات مختلف اشاره و اضافه کرد: چند صد جلسه در هراستانی گذاشته می‌شود اما می‌بینیم که در حوزه کشاورزی همان اتفاق رخ می‌دهد و باید پرسید در بخش اشتغال چه اقدامی انجام دادیم در بخش سیاست خارجی و وزارت خارجی چه گامی برداشتیم.

 

*در بازار اقتصادی در حال چرخیدن به دور خود هستیم 

نماینده مردم ساری و میان درود ادامه داد: کشورهایی بازار گسترده‌ای دارند اما چه سهمی از بازارهای آن داشته و چه سهمی از اقتصاد بدون نفت داریم و در حال چرخیدن دور خود هستیم.

 

* فقط شاخص ها را برای استانداری اعلام می کنیم/ گزینه معرفی نکردیم

دامادی درباره تغییر استاندار مازندران نیز گفت: مجمع نمایندگان درباره تغییر یا معرفی گزینه برای استانداری مازندران، دستور کاری ندارد و علاقه‌ای نیز نداریم اما ما شاخص معرفی می‌کنیم و هنوز در جلسه مجمع این شاخص‌ها مطرح نشده است و دولت باید درباره استانداران تصمیم بگیرد.

وی درباره عملکرد استاندار مازندران نیز گفت: هر فردی نقاط ضعف و قوتی دارد و باید این نقاط بررسی شود.

 

==================================

حسین نیاز آذری رئیس مجمع نمایندگان مازندران + محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس

 

 

مجمع فعلاً برنامه خاصی برای  انتخاب استاندار ندارد

حسین نیاز آذری رئیس مجمع نمایندگان مازندران در گفتگویی با بیان اینکه نشست استانی مجمع نمایندگان مازندران باهدف بررسی و دستور کار قرار دادن مسائل ملی و پروژه‌های عمرانی و اقتصادی برگزارشده است افزود: در این جلسه سعی شد تا از آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی اطلاع کسب کنیم.

 

۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ۵۷۰۰ پروژه

وی میزان بودجه سال جاری را هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برای ۵۷۰۰ پروژه عمرانی اعلام کرد و گفت: گزارشی از آخرین وضعیت پروژه‌ها از سوی رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان ارائه شد و مجمع بنا دارد بخشی از تخصیص‌ها را از دولت پیگیری کند به‌ویژه پروژه‌هایی که مرتبط با اقتصاد مقاومتی است.

 

نیاز  آذری همچنین به دعوت از رئیس اتاق بازرگانی مازندران در جلسه مجمع نمایندگان اشاره و اضافه کرد: در ادامه از رئیس اتاق دعوت کردیم تا درباره صادرات، بحث‌های اقتصادی و توجه به بخش خصوصی گزارش ارائه دهد و در پایان جلسه به مسائل سیاسی و اجتماعی استان پرداخته‌شده است.


* درباره معرفی گزینه و انتخاب استاندار فعلاً برنامه خاصی مجمع ندارد

رئیس مجمع نمایندگان مازندران در پاسخ به گزینه‌های احتمالی استانداری مازندران گفت: درباره معرفی گزینه و انتخاب استاندار فعلاً برنامه خاصی مجمع ندارد و منتظر دیدگاه دولت هستیم و تاکنون مشورتی نیز با دولت نداشته‌ایم.

 

 

Bookmark and Share
م . ابراهیمی
20 شهریور 1396 ساعت 17:25:04
- 0
ارسال پاسخ
خب مشخصه که یک بابلی مانند آقای نیاز آذری از یکی بابلی حمایت می کنن بابلی ها همیشه پشت هم هستند؛ متاسفم برای آقای دامادی حرفش با عملش همخونی نداره !!!!!!!!!!
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.