Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تقدیر از مدیر کل بیمه سلامت مازندران در ترویج امر به معروف و نهی از منکر + تصویر - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 09:11 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- مازندران - تقدیر از مدیر کل بیمه سلامت مازندران در ترویج امر به معروف و نهی از منکر + تصویر

استان‌ها
تبلیغات
تصویر از مدیرکل بیمه سلامت مازندران

تقدیر از مدیر کل بیمه سلامت مازندران در ترویج امر به معروف و نهی از منکر + تصویر

تاریخ 07 مهر 1396 ساعت 15:49:52
کد خبر: 055639
با اهداء لوح تقدیر از سوی نمایده معزز ولی فقیه در مازندران و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ، از مدیرکل بیمه سلامت مازندران به عنوان یکی از مدیران تلاشگر در توسعه و نهادینه نمودن فریضه مقدس امر به معروف و نهی از منکر، تقدیر شد.

 

 

تقدیر از مدیر کل بیمه سلامت مازندران در ترویج امر به معروف و نهی از منکر

 

شبکه نیوز | shabakenews ؛ با اهداء لوح تقدیر از سوی نمایده معزز ولی فقیه در مازندران و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ، از مدیرکل بیمه سلامت مازندران به عنوان یکی از مدیران تلاشگر در توسعه و نهادینه نمودن فریضه مقدس امر به معروف و نهی از منکر، تقدیر شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، با اهداء لوح تقدیر از سوی نمایده معزز ولی فقیه در مازندران و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ، از مدیرکل بیمه سلامت مازندران به عنوان یکی از مدیران تلاشگر در توسعه و نهادینه نمودن فریضه مقدس امر به معروف و نهی از منکر، تقدیر شد.

   بر اساس این گزارش ، در قسمتی از این لوح آمده است : "به پاس همکاری، زحمات و تلاش بی شائبه جنابعالی در پیشبرد طرح ها و برنامه های ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، به مصداق حدیث من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخاق، از شما تقدیر و تشکر به عمل می آید."

   لازم به ذکر است ، در همایش استانی سالانه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر با حضور روسا و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر استان با اهدای لوح تقدیر از سوی حضرت آیت ا... طبرسی، نماینده معزز ولی فقیه در مازندران و رییس ستاد احیاء امر به معروف استان، از دکتر ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت مازندران تقدیر شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.