Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مرگ توله خرس بر اثر شکنجه و ضرب و شتم یا برخورد با خودرو !? - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 09:06 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- مازندران - مرگ توله خرس بر اثر شکنجه و ضرب و شتم یا برخورد با خودرو !?

استان‌ها
تبلیغات
تلف شدن یک قلاده توله خرس قهوه ای + عکس

مرگ توله خرس بر اثر شکنجه و ضرب و شتم یا برخورد با خودرو !?

تاریخ 10 مهر 1396 ساعت 10:46:27
منبع: irna
کد خبر: 055646
کارشناسان پس از معاینه توله خرس که حدود یک سال داشت ، پی بردند که حیوان به علت شدت جراحات از سمت چپ بدن و ناحیه سر در برخورد با خودرو مرده است و هیچ علائم و آثار حیاتی ندارد به گونه ای که امعا و احشاء‌ این حیوان توسط سگ ها و سایر گوشت خواران دریده شده است.
مرگ توله خرس بر اثر  شکنجه و ضرب و شتم یا برخورد با خودرو  !?

 

 

مرگ توله خرس بر اثر  شکنجه و ضرب و شتم یا برخورد با خودرو !?

مرگ توله خرس براثر برخورد با خودرو در بخش کجور مازندران 

توله خرس جان خود را از دست داد

 

بالاخره اداره محیط زیست شهرستان نوشهر علت مرگ یک قلاده توله خرس قهوه ای در بخش کجور این شهرستان را تصادف با خودرو عنوان کرد.

فیلم و عکس از مرگ این توله خرس از عصر یکشنبه در فضای مجازی مازندران پخش و در بعضی از کانال ها و شبکه ها ادعا شد که مرگ این حیوان بر اثر شکنجه و ضرب و شتم بوده است .

 شبکه نیوز | shabakenews ؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست نوشهر روز دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت که این توله خرس عصر یکشنبه بر اثر برخورد با یک دستگاخ خودرو در جاده سخت گذر و کوهستانی کجور تلف شد.


کامبیز محسن سلطانی افزود :‌ در پی گزارش های مردمی و نیز انتشار فیلمی در فضاهای مجازی منبی برآنکه چنین حادثه ای در پائین تر از روستای خاچک رخ داده است بلافاصله کارشناسان و پزشک مربوطه به این منطقه اعزام شدند که متاسفانه آثار خونریزی و خطوط ترمز برجای مانده خودرو روی آسفالت مشاهده کردند.

 


وی ادامه داد :‌ کارشناسان پس از معاینه توله خرس که حدود یک سال داشت ، پی بردند که حیوان به علت شدت جراحات از سمت چپ بدن و ناحیه سر در برخورد با خودرو مرده است و هیچ علائم و آثار حیاتی ندارد به گونه ای که امعا و احشاء‌ این حیوان توسط سگ ها و سایر گوشت خواران دریده شده است.


این مسئول گفت : امسال به علت خشکسالی ناشی از کاهش نزولات جوی معمولا بیشتر گونه های حیات وحش و حیوانات وحشی مورد حمایت محیط زیست مانند خرس برای تامین غذا از مناطق جنگلی کوهستانی به پائین دست بویژه پیرامون سکونتگاههای حوزه روستایی سرازیر می شوند که یکی از تبعات آن برخورد با خودرو است .


بخش کجور با جمعیتی دست کم 12 هزار نفر درقالب 64 روستا و دو شهر در فاصله حدود 75 کیلومتری جنوب شرقی نوشهر واقع است.
شهرستان نوشهر با داشتن حدود 220 هزار هکتار منطقه حفاظت شده البرز مرکزی و برخورداری از گونه های حیات وحش نظیر مرال ، شوکا ، کل بز ، خرس قهوه ای ، پلنگ ، قرقاول ، کبک دریایی و معمولی در غرب مازندران واقع است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.