Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برترین های مرحله استانی مسابقات قرآنی ورزش و جوانان و کارکنان مازندران معرفی شدند - شبکه نیوز
آدینه، 03 آذر 96 ساعت 09:07 ق.ظ / Fri, 2017 November 24

- مازندران - برترین های مرحله استانی مسابقات قرآنی ورزش و جوانان و کارکنان مازندران معرفی شدند

استان‌ها
تبلیغات
حجت الله حیدری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران خبر داد:

برترین های مرحله استانی مسابقات قرآنی ورزش و جوانان و کارکنان مازندران معرفی شدند

تاریخ 24 مهر 1396 ساعت 12:14:12
منبع: روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان
کد خبر: 055766
نتایج مرحله استانی سومین دوره مسابقات قرآنی ویژه جوانان،ورزشکاران و کارکنان اعلام شد که نفرات برتر آبان ماه به استان فارس اعزام می شوند/ مرحله استانی مسابقات قرآنی با حضور 178 شرکت کننده در 3 بخش جوانان، ورزشکاران و کارکنان بصورت مجزا برای برادران و خواهران روز پنج شنبه 20 مهر ماه در مجتمع قرآنی – فرهنگی بصیرت امامزاده ابراهیم (ع) آمل با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه برگزار گردید.
برترین های مرحله استانی مسابقات قرآنی ورزش و جوانان و کارکنان مازندران معرفی شدند

 

 

برترین های مرحله استانی مسابقات قرآنی ورزش و جوانان و کارکنان مازندران معرفی شدند



به گزارش شبکه نیوز "shabakenews "،، نتایج مرحله استانی سومین دوره مسابقات قرآنی ویژه جوانان،ورزشکاران و کارکنان اعلام شد که نفرات برتر آبان ماه به استان فارس اعزام می شوند.


حجت الله حیدری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: مرحله استانی مسابقات قرآنی با حضور 178 شرکت کننده در 3 بخش جوانان، ورزشکاران و کارکنان بصورت مجزا برای برادران و خواهران روز پنج شنبه 20 مهر ماه در مجتمع قرآنی – فرهنگی بصیرت امامزاده ابراهیم (ع) آمل با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه برگزار گردید.
حیدری همچنین افزود: در مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات 1229 شرکت کننده فعال قرآنی با یکدیگر در 6 رشته قرآنی به رقابت پرداختند.


نتایج نفرات برتر در هر بخش به شرح ذیل می باشد:


در بخش کتبی:
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ در رشته حفظ موضوعی احادیث برادران (کارکنان): محمد اسماعیل اسماعیلی از شهرستان محمودآباد به مقام اول دست یافت.
در رشته حفظ موضوعی احادیث خواهران (کارکنان): سیده لیلا موسوی از شهرستان آمل به مقام اول و سیده زینب یعقوبی از شهرستان بابلسر به مقام دوم دست یافت.


در رشته حفظ موضوعی احادیث خواهران (جوانان): مبینا امیرخانلو از شهرستان گلوکاه به مقام اول و سمیه دهنوی از شهرستان محمودآباد به مقام دوم دست یافت.
در رشته حفظ موضوعی احادیث خواهران (ورزشکاران): علیا رنجبر از شهرستان ساری و راحله حسین پور از شهرستان بابلسر مشترکا به مقام اول دست یافتند.

حجت الله حیدری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران


در رشته تفسیر موضوعی قرآن خواهران (کارکنان): فاطمه توکلی از شهرستان محمودآباد به مقام اول دست یافت.
در رشته تفسیر موضوعی قرآن خواهران (ورزشکاران): نسیبه دهنوی از شهرستان محمودآباد به مقام اول دست یافت.
در بخش شفاهی:


در رشته حفظ یک جزء خواهران (کارکنان): رویا بی آزار از هیات روستایی و بازیهای بومی محلی به مقام اول دست یافت.
در رشته حفظ یک جزء خواهران (ورزشکاران): فائزه علی نژاد از شهرستان آمل مقام اول ؛ حنانه جعفرآقایی از شهرستان نکا دوم و سیده یاسمن هاشمی از شهرستان قائم شهر به مقام سوم یافت.


در رشته حفظ 10 جزء خواهران (جوانان): مبینا هدایتی از شهرستان رامسر مقام اول ؛ منیره سادات حسینی از شهرستان قائم شهر دوم و پریا زرگر کاظمی از شهرستان عباس آباد به مقام سوم یافت.


در رشته قرائت ترتیل خواهران (ورزشکاران): مائده امینی نیا از شهرستان رامسر مقام اول ؛ حکیمه بزرگیان از شهرستان بابلسر دوم و معمصومه علیزاده از شهرستان آمل به مقام سوم یافت.
در رشته قرائت ترتیل خواهران (جوانان): فرشته بابایی از شهرستان بابلسر مقام اول ؛ رقیه احمدی از شهرستان سوادکوه شمالی دوم و فائزه رضایی از شهرستان نور به مقام سوم یافت.


در رشته قرائت تحقیق خواهران (ورزشکاران): محبوبه بهاری از شهرستان سوادکوه مقام اول ؛ ام البنین آقاجانی از شهرستان رامسر دوم و زهرا شیخ از شهرستان نکا به مقام سوم یافت.
در رشته حفظ یک جزء برادران (کارکنان): جعفر عباسی از هیات نابینایان و کم بینایان به مقام اول دست یافت.


در رشته حفظ یک جزء برادران (ورزشکاران): محمد حسن کاظمی از شهرستان ساری مقام اول ؛ محمد جواد نجف پور از شهرستان آمل و پژمان قاسمی از شهرستان سوادکوه به مقام سوم دست یافت.
در رشته حفظ 10 جزء برادران (جوانان): امیر حسین زرگری از شهرستان نکا مقام اول ؛ حسین همایون از شهرستان محمود آباد و وحید دهنوی از شهرستان قائم شهر به مقام سوم دست یافت.


در رشته قرائت ترتیل برادران (جوانان): حمزه احمدی از شهرستان آمل مقام اول ؛ محمد ضیایی فرد از شهرستان بابلسر و هادی مهدوی از شهرستان گلوگاه به مقام سوم دست یافت.
در رشته قرائت ترتیل برادران (ورزشکاران): سعید دهنوی از شهرستان قائم شهر مقام اول ؛ جواد حبیبی از شهرستان گلوگاه و تقی رجب نژاد از شهرستان بابلسر به مقام سوم دست یافت.


در رشته قرائت تحقیق برادران (جوانان): ساسان خانلرزاده از شهرستان بابل مقام اول ؛ حسین داداش نژاد از شهرستان آمل و ابوالفضل ذبیح تبار از شهرستان بابلسر به مقام سوم دست یافت.
در رشته قرائت تحقیق برادران (ورزشکاران) : علی عظیمی از شهرستان گلوگاه مقام اول ؛ حسین مطلبی از شهرستان بابلسر و مرتضی شجاع شفیعی از شهرستان عباس آباد به مقام سوم دست یافت.


گفتنی است، مرحله کشوری بخش کتبی با حضور 7 شرکت کننده ساعت 10 صبح روز شنبه 22 مهر 96 در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان همزمان با سراسر کشور برگزار گردید و در بخش شفاهی مرحله کشوری مسابقات خواهران از روزهای 5 الی 8 آبان ماه و برادران از روزهای 8 الی 10 آبان ماه به میزبانی استان فارس در شهر شیراز برگزار خواهد شد و نفرات اول هر رشته از استان مازندران در مسابقات کشوری شرکت خواهند نمود./ 110

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.