Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
روگذر در سه راه جویبار - ساری احداث شود - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 09:15 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- مازندران - روگذر در سه راه جویبار - ساری احداث شود

استان‌ها
تبلیغات
هشدار و راهکار نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس به مسولین ساروی:

روگذر در سه راه جویبار - ساری احداث شود

تاریخ 03 آذر 1396 ساعت 22:08:00
منبع: mehr
کد خبر: 055792
ساری - نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس احداث دوربرگردان در سه راه جویبار ساری را اشتباه دانست و خواستار احداث روگذر شد /باید پیگیر وضعیت عمرانی کمربندی شرقی باشیم هنوز اتفاق خاصی برای پل سمسکنده نیفتاده است و امیدواریم به زودی کارش تمام شود و تبدیل به تخت جمشید نشود/به مدیریت آبکی عادت کردیم اگر این طرح به صورت موقت است چرا بعد از دو سال هنوز پابرجاست.
روگذر در سه راه جویبار - ساری احداث شود


روگذر در سه راه جویبار - ساری احداث شود


به گزارش شبکه نیوز "shabakenews "،، محمد دامادی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری در خصوص عملیات اجرایی جاده گهر باران اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده در کمیسیون عمران مجلس عملیات اجرایی فاز دوم جاده گهر باران ساری آغاز خواهد شد.

 

وی از پرواز روازنه ساری به تهران خبر دادو افزود: پرواز تهران به ساری جمعه همین هفته افتتاح می شود و این تحول خوبی در بخش هوایی فرودگاههای استان خواهد بود و جاده فرودگاه ساری در دست پیگیری است و وزیر نیرو در این خصوص دستور ویژه ای را صادر کردند.

نماینده ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی پیگیری وضعیت جاده ساری به تاکام را از دغدغه های مهم خواندو بیان داشت : در حوزه راه و شهرسازی ضعف زیادی و جود دارد با این وجود فاز دوم این جاده به مناقصه گذاشته شد و پیمانکار مشخص و تجهیز کارگاه انجام شد.

 

وی همکاری تمام دستگاهها را خواستار شدو تصریح کرد: با اندک اعتباری که وجود دارد باید کارها را پیش ببریم و در این راه همدل باشیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس به بیان توضیحاتی در خصوص کمربندی شرقی ساری پرداخت و گفت: باید پیگیر وضعیت عمرانی کمربندی شرقی باشیم هنوز اتفاق خاصی برای پل سمسکنده نیفتاده است و امیدواریم به زودی کارش تمام شود و تبدیل به تخت جمشید نشود.

 

وی ایجاد دور برگردان سه راه جویبار را اشتباه خواند و این امر را اشتباه دانست و تاکید کرد : به مدیریت آبکی عادت کردیم اگر این طرح به صورت موقت است چرا بعد از دو سال هنوز پابرجاست.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس در این خصوص خاطر نشان کرد: احداث روگذر در آن نقطه ترافیکی ضروری است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.