Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
احیای موقوفات خدمت به اهل بیت است - شبکه نیوز
سه شنبه، 30 مرداد 97 ساعت 04:44 ق.ظ / Tue, 2018 August 21

- مازندران - احیای موقوفات خدمت به اهل بیت است

استان‌ها
تبلیغات
حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران:

احیای موقوفات خدمت به اهل بیت است

تاریخ 13 آذر 1396 ساعت 18:26:42
کد خبر: 055838
* احیای موقوفات کمتر از وقف نیست/ احیای موقوفات خدمت به امام حسین(ع) و اهل بیت است/ * باید ورود جدی به پرونده های دعاوی موقوفات داشت/ احیای موقوفات، تثبیت موقوفه، دریافت عواید موقوفات، اجرای امینانه نیت واقف و تریوج فرهنگ وقف وظیفه اوقاف است و در این راه از تمامی ظرفیت های موجود بهره‌گیری می‌کند.
احیای موقوفات خدمت به اهل بیت است

 

 

حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران عنوان کرد:


احیای موقوفات خدمت به اهل بیت است

 


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با تاکید بر اینکه کارشناسان حقوقی باید تمام قد از حق و حقوق موقوفات در محاکم قضایی دفاع کنند، ادامه داد: احیای موقوفات خدمت به امام حسین(ع) و اهل بیت است.

 


به گزارش شبکه نیوز "shabakenews "، ؛حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران اظهار کرد: استان مازندران یکی از استانهای برتر کشور در اخذ سند مالکیت است.


وی با بیان اینکه کارشناسان حقوقی باید مانند اخذ سند مالکیت در پیگیری پرونده های دعاوی موقوفات در محاکم قضایی تلاش و فعالیت کنند، افزود: پیگیری و مطالعه پرونده های دعاوی موقوفات توسط کارشناسان حقوقی و مشاوران مربوطه موجب احیای موقوفه می شود.


* احیای موقوفات کمتر از وقف نیست
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با تاکید بر اینکه کارشناسان حقوقی باید تمام قد از حق و حقوق موقوفات در محاکم قضایی دفاع کنند، ادامه داد: احیای موقوفات خدمت به امام حسین(ع) و اهل بیت است.


حیدری با اشاره به اینکه احیای موقوفات کمتر از وقف نیست، اضافه کرد: احیای موقوفات، تثبیت موقوفه، دریافت عواید موقوفات، اجرای امینانه نیت واقف و تریوج فرهنگ وقف وظیفه اوقاف است و در این راه از تمامی ظرفیت های موجود بهره‌گیری می‌کند.


* باید ورود جدی به پرونده های دعاوی موقوفات داشت
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، وی با بیان اینکه باید ورود جدی به پرونده های دعاوی موقوفات داشت و آنها را احیا کرد، ادامه داد: مطالبات موقوفات از دستگاه های اجرایی در شهرستانها باید احصا شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بر اجرای کامل حکم قضایی موقوفات تاکید کرد و افزود: رئیس کل دادگستری استان مازندران ورود جدی در احیای موقوفات دارند و از ایشان قدردانی می کنیم که باید از این فرصت به خوبی برای احیای موقوفات بهره گیری کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.