Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
بازدید سرمایه گذار کره ای از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر - شبکه نیوز
سه شنبه، 30 مرداد 97 ساعت 04:44 ق.ظ / Tue, 2018 August 21

- مازندران - بازدید سرمایه گذار کره ای از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر

استان‌ها
تبلیغات
تشریح ظرفیتهای منحصر بندر نوشهر برای مدیر عامل شرکت هلدینگ کره جنوبی

بازدید سرمایه گذار کره ای از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر

تاریخ 14 آذر 1396 ساعت 13:40:06
منبع: روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازند
کد خبر: 055843
نزدیکی به پایتخت و مراکز عمده صنعتی کشور ، ارتباط مستقیم با کشورهای CIS ، برخورداری از مزایای مناطق ویژه اقتصادی و امکان ایجاد صنایع بسته بندی و تبدیلی در منطقه ویژه همراه با ارزش افزوده بالا ، احداث پایانه گل و گیاه ، ایجاد صنایع مرتبط با گردشگری دریایی فرا منطقه ای، وامکان ترانزیت غلات را از ظرفیت ها و قابلیت های شاخص بندر نوشهر بر شمرد.
بازدید سرمایه گذار کره ای از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر

 

 

بازدید سرمایه گذار کره ای از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر
 
 
 
مدیر عامل شرکت هلدینگ کره جنوبی در رأس هیاتی روز یکشنبه 12 آذر ماه از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر بازدید کرد .
 

    به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، محمد تقی انزان پور مدیر کل بنادر مازندران در جریان این بازدید ضمن تشریح ظرفیت های باالقوه و فرصت های سرمایه گذاری در بندر با سابقه نوشهر از همکاری با شرکت کره ای برای سرمایه گذاری در ایجاد زیر ساخت های بندری استقبال کرد .


تشریح ظرفیتهای منحصر بندر نوشهر برای مدیر عامل شرکت هلدینگ کره جنوبی

وی نزدیکی به پایتخت و مراکز عمده صنعتی کشور ، ارتباط مستقیم با کشورهای CIS ، برخورداری از مزایای مناطق ویژه اقتصادی و امکان ایجاد صنایع بسته بندی و تبدیلی در منطقه ویژه همراه با ارزش افزوده بالا ، احداث پایانه گل و گیاه ، ایجاد صنایع مرتبط با گردشگری دریایی فرا منطقه ای، وامکان ترانزیت غلات را از ظرفیت ها و قابلیت های شاخص بندر نوشهر بر شمرد.


      در ادامه قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم شریف شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی  با تشریح ویژگی های بندر نوشهر ، از حمایت همه جانبه مجلس و دولت از پروژه های سرمایه گذاری در بندر نوشهر خبر داد و خواستار سرمایه گذاری شرکت کره ای در زمینه ایجاد تأسیسات زیربنایی در این بندر با سابقه شد .


      دانگ هون گو و جو هانای از مدیران شرکت هلدینگ کره جنوبی نیز ضمن اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری در این بندر اظهار داشتند در صورت فراهم شدن مقدمات لازم می توانیم در بخش مهندسی دریایی و ساخت اسکله و دیگر تاسیسات زیر بنایی مانند موج شکن،مارینا و... در بندر نوشهر سرمایه گذاری کنیم .


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.