Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
رشد عقلانیت در کودکان ونوجوانان تضمین آینده‌ای مطلوب - شبکه نیوز
چهار شنبه، 25 مهر 97 ساعت 05:00 ب.ظ / Wed, 2018 October 17

- مازندران - رشد عقلانیت در کودکان ونوجوانان تضمین آینده‌ای مطلوب

استان‌ها
تبلیغات
حسین منفردی فرماندار فریدونکنار تاکید کرد:

رشد عقلانیت در کودکان ونوجوانان تضمین آینده‌ای مطلوب

تاریخ 13 دی 1396 ساعت 20:09:57
کد خبر: 055887
ذهن خلاق کودکان ونوجوانان ظرفیت مناسبی برای رشد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جامعه است و براین بارویم که تقویت نگاه کارشناسی برای تربیت این نسل اثرگذار میتواند تضمین کننده آینده‌ای مطلوب باشد/بسیاری از مشکلات ومسایل فرهنگی و اجتماعی را میتوان ازنگاه ساده وصمیمی بچه‌ها فهمید/جذب منابع انسانی درقالب مربی فرهنگی و ادبی درتقویت برنامه‌های ... .
رشد عقلانیت در کودکان ونوجوانان تضمین آینده‌ای مطلوب

 

رشد عقلانیت در کودکان ونوجوانان تضمین آینده‌ای مطلوبفرماندار فریدون‌کناردر دیدار با مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران؛ گفت: رشد و پرورش  عقلانیت در کودکان ونوجوانان، آینده‌ای مطلوب را تضمین خواهد کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  شبکه نیوز  | shabakenews؛ دردیدار مدیر کل کانون مازندران با فرماندار فریدون‌کنار که در دفتر این فرمانداری صورت پذیرفت؛ در خصوص توسعه و تقویت فعالیت‌های کانون پرورش فکری بحث و گفتگو شد.

حسین منفردی با بیان نگاه این فرمانداری به اهمیت توسعه فرهنگی، از برنامه‌های اثر بخش کانون در این شهرستان سخن گفت و نقش  کانون را افزایش مهارت‌های زندگی در کودکان ونوجوانان مهم دانست.


وی با اعتقاد بر اینکه حمایت از برنامه‌های فرهنگی نقش موثری در توسعه همه جانبه خواهد داشت، تصریح کرد: مشارکت کانون در برنامه‌های فرهنگی این شهرستان در برگزاری جشواره‌ها و سایر فعالیت‌ها، معرفی کتاب در جلسات شورای اداری و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی از جمله اقدامات این فرمانداری در توجه به کارها‌ی  فرهنگی است.

منفردی با اشاره به ایجاد و رشد عقلانیت در قشر کودک ونوجوان  اظهار داشت: ذهن  خلاق کودکان ونوجوانان ظرفیت مناسبی برای رشد اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جامعه است و بر این بارویم که تقویت نگاه کارشناسی برای تربیت این نسل اثرگذار می تواند تضمین کننده آینده‌ای مطلوب باشد.


فرماندار فریدونکنار با اشاره با دوستی و ارتباط خود با اعضای کانون فریدون‌کنار و بازید از برنامه‌های این مرکز اظهار کرد: بسیاری از مشکلات و مسایل فرهنگی و اجتماعی را می توان از نگاه ساده و صمیمی بچه‌ها فهمید.

 

یزدان‌شناس مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران هم در این دیدار از ظرفیت این شهرستان در برخورداری از دو مرکز ثابت و سیار روستایی سخن گفت و افزود: کانون برنامه‌های مناسب و اثر بخشی برای کودکان و نوجوانان شهری و روستایی فریدون ‌کنار داشته است.


وی انجام فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ادبی و دینی و علمی ، طرح "کانون و مدرسه"  و برگراری کلاس‌های اوقات فراغت در مرکز فریدون‌کنار را بخشی از اقدامات کانون در این شهرستان عنوان کرد و بیان داشت: حضور مربی سیار روستایی با یک دستگاه خوردو و کتاب  و اقلام فرهنگی به در مدارس روستایی  و انجام فعالیت‌ها و برنامه‌های تخصصی، ‌بخشی دیگر از خدمات این دستگاه فرهنگی کانون است.

یزدان‌شناس افزود: جذب منابع انسانی در قالب مربی فرهنگی و ادبی در تقویت برنامه‌های کانون فریدون‌کنار از دیگر اقدامی است که به زودی انجام خواهد شد تا شاهد توفیقات بیشتری در ادامه خدمات کانون پرورش فکری در این شهرستان باشیم.

 

داشتن نگاه ایده‌آل و چشم انداز برای توسعه سخت افزاری و نرم افزاری در کانون از جمله رویکرد‌هایی است که این  مسؤول فرهنگی استان آنرا  باعث کیفیت بخشی برنامه‌‌های کانون دانست و بر این اساس، خواستار حمایت فرمانداری  در تخصیص اعتبار موثر به کانون شد.


مدیر کل کانون مازندران همچین با همراهی کارشناس مسؤول این کانون در بازید از مرکز ثابت و سیار این شهرستان، برنامه‌ها فعالیت‌های کانون در فریدون‌کنار را ارزیابی کردند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران،بررسی برنامه‌های اجرایی و کلاس‌های فرهنگی، هنری و ادبی در این مرکز، بررسی اعتبارات تخصیصی سال 96 و بررسی مشکلات  سخت افزاری و تخصیص امکانات لازم برای این مرکز از جمله مسایل مورد بررسی در این بازید بود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.