Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کشف و دستگیری؛ تریاک وسارق سابقه دار و شش شکارچی غیرمجاز - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 10:27 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- مازندران - کشف و دستگیری؛ تریاک وسارق سابقه دار و شش شکارچی غیرمجاز

استان‌ها
تبلیغات

کشف و دستگیری؛ تریاک وسارق سابقه دار و شش شکارچی غیرمجاز

تاریخ 16 دی 1396 ساعت 23:04:50
منبع: yic
کد خبر: 055910
کشف ۲ کیلو گرم تریاک در شهرستان نور / دو کیلو گرم تریاک از یک عامل افیونی در شهرستان نور کشف شد / شش شکارچی غیرمجاز به همراه ۶ قبضه سلاح شکاری در برخی از شهر‌های مازندران دستگیر شدند /دستگیری ۲ سارق سابقه دار در ساری / دو سارق سابقه دار به همراه ۳ دستگاه خودرو سرقتی در ساری دستگیر شدند.      
 کشف و دستگیری؛ تریاک وسارق سابقه دار و شش شکارچی غیرمجاز

 

 

۲ سارق سابقه دار به همراه ۳ دستگاه خودرو سرقتی در ساری دستگیر شدند.


سرهنگ ناصر علی صفر پور معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران در گفتگویی ، گفت: در پی اعلام خبر سرقت یک دستگاه خودرو پراید در محدوده ذغالچال ساری موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۵ امام رضا (ع) این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بررسی‌های همه جانبه و انجام تحقیقات فنی و پلیسی موفق به شناسایی ۲ سارق حرفه‌ ای خودرو در این شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری گفت: پس از شناسایی متهمان، ماموران با هماهنگی مرجع قضایی آنان را که در منزلی در حاشیه شهر مخفی شده بودند دستگیر کرده و موفق به کشف ۳ فقره خودرو سرقتی از آنان شدند.

سرهنگ صفر پور افزود: متهمان در بازجویی‌های ضمن اعتراف به سرقت خودرو‌ها در هفته گذشته به چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو در این شهرستان نیز اقرار کردند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران ضمن هشدار به دارندگان وسایل نقلیه از آن‌ها خواست: حتی الامکان وسایل نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی، قفل پدال و فرمان تجهیز کنند و از قرار دادن مدارک شناسایی، تجهیزات جانبی و وسایل گران قیمت در داخل اتومبیل بپرهیزند.

انتهای پیام/ م

کشف ۳ خودروی سرقتی در ساری

 

===============================

 

سرهنگ علی اوسط گرجی پور فرمانده انتظامی شهرستان نور در گفتگویی، گفت: در پی کسب خبر مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط عاملی افیونی موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، با انجام تحقیقات و بررسی میدانی، موفق به شناسایی این قاچاقچی مواد مخدر شدند.

سرهنگ گرجی پورگفت: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با مرجع قضائی، ماموران موفق شدند، در عملیاتی ضربتی متهم را دستگیر و در بازرسی از محل فعالیت وی ۲ کیلو و ۱۲ گرم تریاک کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان نور با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، افزود: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌ های اجتماعی نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهاد‌های مسئول با نیروی انتظامی است.

انتهای پیام/ م

دستگیری عامل افیونی در شهرستان نور

==========================================

 

 

روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران اعلام کرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل درحین گشت وکنترل در منطقه دابودشت از دو شکارچی غیرمجاز ۲ قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط و ۴۴ رشته دام هوایی را جمع آوری و دو قطعه پرنده گرفتار در دام هوایی را رهاسازی کردند.

همچنین ماموران یگان درماموریت دیگری در منطقه پنجاب از یک شکارچی غیرمجاز یک قبضه سلاح شکاری قاچاق کشف وضبط کردند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان عباس آباد درحین گشت وکنترل در حوزه استحفاظی خود ۲ قبضه سلاح شکاری از دو شکارچی غیرمجاز کشف وضبط کردند.

در بابل ماموران یگان حفاظت محیط زیست درحین گشت وکنترل در منطقه امیرکلا یک متخلف را به همراه یک قبضه سلاح شکاری قاچاق دستگیرکردند.

لازم به ذکر است: هر ۶ نفرمتخلف با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/ م

کشف ۶ قبضه سلاح شکاری در مازندران

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.