Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
عبدالصمد صفرنژاد جانشین علی شادمان شد - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 04:05 ب.ظ / Mon, 2018 December 10

- مازندران - عبدالصمد صفرنژاد جانشین علی شادمان شد

استان‌ها
تبلیغات
برگزاری مراسم معارفه و تودیع فرمانداران جدید وسابق شهرستان نوشهر+ تصاویر

عبدالصمد صفرنژاد جانشین علی شادمان شد

تاریخ 23 دی 1396 ساعت 16:01:27
کد خبر: 055915
با حضوردکتر یونسی معاون سیاسی و امنیتی استانداری  مازندران و جمعی از مدیران کل ستادی استانداری و مقامات شهرستانی مراسم تودیع و معارفه دکتر علی شادمان و عبدالصمد صفرنژاد فرمانداران سابق و جدید نوشهردرمورخه 19/10/96در سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران برگزارشد.
عبدالصمد صفرنژاد جانشین علی شادمان شد


 

عبدالصمد صفرنژاد جانشین علی شادمان شد

برگزاری مراسم معارفه و تودیع  فرمانداران  جدید وسابق  شهرستان نوشهر

 

                                                                                       

  نوشهر- دین اله خزایی خبرنگار شبکه  نیوز ؛ با حضوردکتر یونسی معاون سیاسی و امنیتی استانداری  مازندران و جمعی از مدیران کل ستادی استانداری و مقامات شهرستانی مراسم تودیع و معارفه دکتر علی شادمان و عبدالصمد صفرنژاد فرمانداران سابق و جدید نوشهردرمورخه 19/10/96در سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران برگزارشد.

 

در این مراسم امام جمعه نوشهر طی سخنانی گفت :دوران مسئولیت هر مدیری در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید به میدان کار و تلاش و خدمت به مردم تبدیل شود گفت : ایمان به خدا ، پایبندی به ارزشهای اسلامی ، تقوای اخلاقی ، تقوای سیاسی ، تقوای مالی و پاسخ گویی از جمله مهمترین ویژگی های یک مدیر دلسوز  باید باشد.

 

حجت الاسلام محمود مشایخ با اشاره  به اینکه نظام جمهوری اسلامی نظام ریاستی نیست افزود : هر مدیر باید دوران مسئولیت خود را برای خودش امانت بداند و به مردم و افکار عمومی پاسخ گو باشدبعبارت دیگر  توجه  جدی به امورات مردم و رسیدگی به محرومان باید در اولویت اقدامات مسئولان و مدیران باشد.

امام جمعه نوشهرعملکرد فرماندار پیشین این شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت : جدیت دکترشادمان در عرصه های سازندگی و عمرانی قابل تقدیر است.

 

در ادامه معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران نیز بکارگیری مدیران باتجربه ، متعهد ، ارزشی ، مردمی و شایسته را اولویت دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت:بسیارخوشحالم که دکتر شادمان در دوران مسئولیت خود در فرمانداری نوشهر تمام این شاخصه ها را به همراه داشت و منشا خدمات بسیار و ماندگار به مردم شریف این شهرستان بود.

 یونسی  با اشاره به تجمعات غیرقانونی روزهای گذشته عده ای ازاغتشاشگران در برخی از شهرهای استان تصریح کرد درچندشهر استان و در مواردی جزیی عده ای از افراد که بیشتر آنها دارای میانگین سنی 15 الی 25 سال بودند تحت تاثیر احساسات و فضای مسموم شبکه های مجازی معاند و ضد انقلاب قرار گرفتند و دست به یکسری تحرکات ضد امنیتی زدند ولی در رسیدن به اهداف شان ناکام ماندند

معاون سیاسی و امنیتی مازندران در مجموع وضعیت این استان در طی روزهای گذشته در رابطه با اتفاقات سیاسی کشور سفید و عادی برشمرد و تاکید کرد : مازندران جز آرام ترین ترین مناطق کشور با شاخصه های امنیتی بسیار بالا به شمار می آید.

در این آیین  دکتر شادمان طی سخنانی با ارائه گزارش عملکرد 25 ماهه دوره مسئولیت خود که بیشتر با نگاه به اتمام پروژه های نیمه کاره و جذب سرمایه گذار بوده  گفت : آزادسازی سواحل نوارساحلی به ویژه درمنطقه کپور چال با همکاری و مشارکت همه جانبه تمام اعضای شورای تامین و منابع طبیعی  ، جذب سرمایه گذار در حوزه های مختلف از جمله در صنعت مهم گردشگری و تسهیل امورات اداری و صدور مجوزهای قانونی در کمتر از ده روز برای ساخت هتل مجهز و مدرن  30 طبقه آراز ، پیگیری هفتگی ساخت نیروگاه زباله سوز و استادیوم فوتبال و پیگیری مشکلات روستاییان مناطق محروم بخش کجور بخشهایی از اقدامات انجام شده در دوران مسئولیت بنده بوده است که در سایه همدلی و همکاری صمیمانه مسئولان تمام ادارات و نهادها و ارگان های شهرستان به وجود آمد.

 

شادمان که به سمت فرماندار شهرستان نور منصوب شده  افزود : درنظام مقدس جمهوری اسلامی در هر مسئولیت دیگر نیزباشم هیچ گاه محبت مردم و اصحاب فرهیخته رسانه نوشهرنسبت به خودم فراموش نخواهم کرد و همیشه در ذهن و خاطرم ماندگار خواهد ماند.

عبدالصمد صفر نژاد سرپرست جدید فرمانداری نوشهر نیز با بیان اینکه تخصص و تحصیلات من در امور اجتماعی  وسیاسی است گفت : استفاده مطلوب از ظرفیت های انسانی و زیر ساختی و جاذبه های خدادادی شهرستان در اولویت برنامه های من خواهد بود. وی از شهرستان نوشهر به عنوان قطب جاذبه های گردشگری کشور یاد کرد و بر استفاده بهینه از قابلیت های آن تاکید کرد.

 در پایان مهدی اسحاقی رئیس شورای اسلامی شهرنوشهرنیز درسخنانی عملکرد فرماندار سابق را ارزنده و ماندگار ارزیابی و برای فرماندار جدید ارزوی موفقعیت  کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.