Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اختراع جواد 3سوت،باعث عزت وافتخار خودروهای داخلی و خارجی شد - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 11:20 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- مازندران - اختراع جواد 3سوت،باعث عزت وافتخار خودروهای داخلی و خارجی شد

استان‌ها
تبلیغات
گفت وگوی اختصاصی با جوان نابغه مازندرانی: + تصاویر

اختراع جواد 3سوت،باعث عزت وافتخار خودروهای داخلی و خارجی شد

تاریخ 10 بهمن 1396 ساعت 17:37:05
کد خبر: 055954
جواد "سلمانی" معروف به جواد 3 سوت؛ میکانیکی که خلاقیت، ابداع ، ابتکار و نو آوری در وی نهادینه شده است؛ تا جائیکه با یک اختراع به ثبت رسانده باعث حفط و آبروی خودروی ملی (خودروی های تولید ملی همچون پراید، پژو و سمند و ...) گردیده است.
اختراع جواد 3سوت،باعث عزت وافتخار خودروهای داخلی و خارجی  شد

 

 

 

اختراع جواد 3سوت (یک جوان مکانیک ساروی)،باعث عزت وافتخار خودروهای داخلی و خارجی  شد

 

 

جواد "سلمانی" معروف به جواد 3 سوت؛ میکانیکی که خلاقیت، ابداع ، ابتکار و نو آوری در وی نهادینه شده است؛ تا جائیکه با یک اختراع به ثبت رسانده باعث حفط و آبروی خودروی ملی (خودروی های تولید ملی همچون پراید، پژو و سمند و ...) گردیده است.

وی که کمتر از سه دهه عمر موفقیت در حوزه کار خویش را پشت سر گذاشته است، در مرکز استان مازندران شهرستان ساری ، در مکانی حدود دو هزار متر مربع با ایجاد اشتغال افزون بر 10 جوان عاشق بکار ،در یک چهار چوبی تعریف شده و متفاوت تر از هر شغل نمایندگی خودرو، مکانیکی و تعمیرگاه های داخل ایران، مشغول به ارائه خدمات در انواع ماشین های به روز ایران وجهان؛ در محل کار خود  می باشد.

عامه مردم  که  "جواد 3 سوت"  را  بخاطر هوش ، سلیقه ، زکاوت و خاقیت هایش می شناسند اما در بین کسانیکه از خودروهای گران قیمت و مدل بالا سوار هستند، وی را  یک مکانیک فوق العاده حرفه ای  و علی الخصوص تمیزکار نام می برند که این امتیاز باعث گرده است که این مکانیک جوان را از دیگر رقبای باتجربه خویش جدا و تمیز داده شود، تا جائیکه در ساعات ادارای که برای برخی از جلسات دعوت می شود ، وی را در ظاهری متفاوت و باورنکردی مشاهد خواهید کرد.

جواد سه سوت که از نه سالگی وارد این شغل شده است؛ با اختراع یک نرم کننده کلاچ در زیر پای راننده خودرو، باعث عزت و افتخار ماشین های تولید داخل شده است ؛ تا جایکه تمامی کسانیکه از این خبر مطلع می شوند سریع با هزینه ی ناچیز خودروی خویش را از این فن آوری مجزا می سازند. گفتنی است؛ این دستگاه حتی برای خودرویهای لوکس دنیا نیز قابلیت بهربرداری می باشد. تا جائیکه  با نصب این دستگاه در سیستم کلاچ ؛ پدال کلاچ به بهترین شکل ممکن عمل خواهد کرد و بقدری فوق العاده ی کلاچ را نرم و روان می کند که قابل تصور نمی باشد.

 

گفتنی است ؛ ( مرکز خدمات خودرویی ) جواد سه سوت در میدان هلال احمر ساری با حدود ده نیروی مجرب آماده انواع خدمات در انواع خودروهای داخلی و خارجی به همشهریان عزیز خود می باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.