Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تصویر مراسم تودیع ومعارفه رییس نیروی انسانی وپشتیبانی بهزیستی مازندران - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 10:06 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- مازندران - تصویر مراسم تودیع ومعارفه رییس نیروی انسانی وپشتیبانی بهزیستی مازندران

استان‌ها
تبلیغات

تصویر مراسم تودیع ومعارفه رییس نیروی انسانی وپشتیبانی بهزیستی مازندران

تاریخ 23 بهمن 1396 ساعت 17:12:07
کد خبر: 055978
مراسم تودیع و معارفه رییس اداره  نیروی انسانی و پشتیبانی  بهزیستی مازندران برگزار شد

 

 

با حضور دکتر سید سعید آرام ؛

 
 
 


مراسم تودیع و معارفه رییس نیروی انسانی و پشتیبانی  بهزیستی مازندران با حضور دکتر آرام مدیر کل بهزیستی مازندران، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی مازندران مراسم تودیع و معارفه رییس نیروی انسانی و پشتیبانی  بهزیستی مازندران با حضور دکتر آرام مدیر کل بهزیستی مازندران، برگزار شد.


در ابتدا دکتر آرام ضمن تقدیر از تلاش های انجام شده در افتتاح پروژه های متنوع در دهه مبارک فجر و حضور فعال و هوشمندانه همکاران و جامعه هدف بهزیستی در راهپیمایی پر شور 22 بهمن گفت:  ملت شریف ایران دیروز نشان داد که علی رقم مشقت های مالی و سختی های زندگی پای آرمان های نظام ایستاده اند.
وی با بیان اینکه مراسم امروز در واقع معارفه دو مدیر توانمند است ، با اشاره به سوابق مدیریتی حسین زاده وی را مدیری توانمند، صاحب اندیشه، برنامه ریز و پرتلاش خواند و افزود: آقای حسین زاده در پست مدیریت نیروی انسانی و نیز ریاست بر اداره بهزیستی آمل با مدیریت هوشمندانه توانست این 2 جایگاه پر چالش را به خوبی هدایت کند.


مدیر کل بهزیستی مازندران با بیان اینکه ریاست نیروی انسانی با وجود 1100 نیروی کار در بهزیستی  و پاسخگویی به مطالبات و خواسته های آنها، جایگاه حساس و مهمی است تصریح کرد: خانم اولاد به دلیل داشتن دغدغه های کاری و تجربه بسیار برای این سمت مهم انتخاب شد.
دکتر آرام با اشاره به تاکید دولت بر اهمیت به کار گیری بانوان در سطوح مختلف مدیریتی خاطرنشان کرد: 70 درصد نیروی کار بهزیستی را بانوان تشکیل میدهند و طبق قولی که داده بودیم هم در این جایگاه و هم در پست ریاست اداره بهزیستی آمل از حضور بانوان بهره بردیم.


وی با تاکید بر استفاده حداکثری از پتانسیل  و ظرفیت منابع موجود در جهت افزایش حقوق و مزایای کارکنان بهزیستی  خواستار فراهم شدن بستر مناسب برای ارتقا شغلی کارکنان شد و افزود: در ارائه خدمات به کارمندان برای شب عید ،حداکثر تلاش ، برنامه ریزی و رعایت عدالت بکار گرفته شود.
در پایان مدیران جدید حکم خود را از دکتر آرام مدیر کل بهزیستی مازندران دریافت نمودند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.