Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ارائه اپلیکیشن موبایلی مشترکین آب و فاضلاب مازندران از طریق ویدئوکنفرانس برای شرکتهای آب وفاضلاب - شبکه نیوز
چهار شنبه، 25 مهر 97 ساعت 06:20 ب.ظ / Wed, 2018 October 17

- مازندران - ارائه اپلیکیشن موبایلی مشترکین آب و فاضلاب مازندران از طریق ویدئوکنفرانس برای شرکتهای آب وفاضلاب

استان‌ها
تبلیغات
مدیر دفتر انفورماتیک آبفاشهری مازندران:

ارائه اپلیکیشن موبایلی مشترکین آب و فاضلاب مازندران از طریق ویدئوکنفرانس برای شرکتهای آب وفاضلاب

تاریخ 15 اسفند 1396 ساعت 11:47:22
کد خبر: 056002
در حال حاضر مشترکین آب وفاضلاب شهری، روستایی و توزیع برق استان وغرب مازندران می توانند در پرداخت قبوض از این اپلیکیشن استفاده نمایند/ مشترکین می توانند این اپلیکیشن را از طریق مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.abfa-mazandaran.ir و یا در کافه بازار دریافت و در موبایل اندروید خود نصب و ازخدمات آن بهره مند شوند.
 ارائه اپلیکیشن موبایلی مشترکین آب و فاضلاب مازندران از طریق ویدئوکنفرانس برای شرکتهای آب وفاضلاب

 

 

مدیر دفتر انفورماتیک آبفاشهری مازندران:

 

مدیر دفتر انفورماتیک آبفاشهری مازندران: ارائه اپلیکیشن موبایلی مشترکین آب و فاضلاب مازندران از طریق ویدئوکنفرانس برای شرکت های آب وفاضلاب

 

مدیر دفتر انفورماتیک آبفاشهری مازندران گفت: در راستای توسعه دولت الکترونیک و نیز سهولت پرداخت قبوض آب از سوی مشترکین این شرکت، اپلیکیشن اندورید " ساده پرداخت" ارایه و رونمایی شد.

 

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، ایرج ملک زاده با اعلام خبر بالا، افزود: اپلیکیشن "ساده پرداخت"، به منظور پرداخت سیستم جامع امور مشترکین تمامی شرکتهای خدمات رسان از جمله آب و فاضلاب شهری و روستایی، برق، مخابرات و گاز طراحی شد.

 

وی با بیان اینکه این نرم افزار در سطح کشور برای مشترکین گاز، مخابرات و تلفن همراه فعال است، تصریح کرد: در حال حاضر مشترکین آب وفاضلاب شهری، روستایی و توزیع برق استان وغرب مازندران می توانند در پرداخت قبوض از این اپلیکیشن استفاده نمایند.

مدیر دفتر انفورماتیک آبفاشهری مازندران، ادامه داد: اپلیکیشن اندورید "ساده پرداخت "در راستای سیاستهای دولت الکترونیک و سیستم جامع امور مشترکین توسط کارشناسان آبفاشهری و شرکت طراحی کننده این ایلیکیشن، از طریق ویدئو کنفرانس برای استانهای اصفهان، شیراز، تهران، مشهد، خراستان شمالی و یزد ارایه شد.

 

مهندس ملک زاده، اظهار داشت: مشترکین می توانند این اپلیکیشن را از طریق مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.abfa-mazandaran.ir و یا در کافه بازار دریافت و در موبایل اندروید خود نصب و ازخدمات آن بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه این اپلیکیشن قابلتهای فراوانی دارد، ادامه داد: ارایه خدمات الکترونیکی ۲۲ گانه مشترکین از طریق این نرم افزار نیز در حال بررسی است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.