Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
استاندار مازندران از 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی جویبار بازدید کرد - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 10:40 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- مازندران - استاندار مازندران از 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی جویبار بازدید کرد

استان‌ها
تبلیغات

استاندار مازندران از 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی جویبار بازدید کرد

تاریخ 19 اسفند 1396 ساعت 09:52:37
کد خبر: 056010
دغدغه رشد و تعالی باعث دیده شدن مسائل و هدفمند شدن پژوهش‌ها می‌شود و در این راستا، جهت ارتقاء تراز زندگی مردم، همکاری همه دستگاه‌ها ضروری است/ نکته مهم در استان، شناسایی طرح‌های صنعتی راکد و دلیل راکد بودن آنهاست و از دو ماه گذشته، چندین تیم مهندسی و صنعتی، این زمینه‌ها را مطالعه کرده و گزارش‌های خود را به‌زودی ارائه می‌دهند.
استاندار مازندران از 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی جویبار بازدید کرد

 

استاندار مازندران از 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتی جویبار بازدید کرد

 

 

موسوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از بازدید استاندار و رئیس جهاد دانشگاهی کشور از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی جویبار خبر داد.

 

به گزارش شبکه نیوز/ محمد اسلامی استاندار در حاشیه بازدید رئیس جهاد دانشگاهی کشور از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی جویبار گفت: دغدغه رشد و تعالی باعث دیده شدن مسائل و هدفمند شدن پژوهش‌ها می‌شود و در این راستا، جهت ارتقاء تراز زندگی مردم، همکاری همه دستگاه‌ها ضروری است.

استاندار مازندران اظهار داشت: نکته مهم در استان، شناسایی طرح‌های صنعتی راکد و دلیل راکد بودن آنهاست و از دو ماه گذشته، چندین تیم مهندسی و صنعتی، این زمینه‌ها را مطالعه کرده و گزارش‌های خود را به‌زودی ارائه می‌دهند.

 

 

* تزریق پول، تنها راه ‌حل رکود  نیست

اسلامی افزود: تزریق پول، تنها راه‌حل رکود نیست بلکه حمایت‌ها، راهگشایی‌ها و رایزنی‌ها لازم است تا از ظرفیت فنی و مدیریتی و از خود صنعتگران و تولیدکنندگان هم استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، وی به تدوین بسته اقتصاد مقاومتی استان در 12 بند اشاره و تأکید کرد: این بسته شامل پروژه‌های محوری است که قبل از پایان سال، در ستاد اقتصاد مقاومتی استان تصویب می‌شود.

دکتر موسوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در حاشیه این بازدید گفت: هم‌اکنون ۹۲ واحد تولیدی و صنعتی بهره‌بردار، با سرمایه‌گذاری ۸۰۴ میلیارد ریال، در شهرک صنعتی جویبار در حال فعالیت و تولید می‌باشند.

 

* تدوین بسته اقتصاد مقاومتی استان در 12 بند

موسوی بیان داشت: با بهره‌برداری از این تعداد واحدها در شهرک صنعتی جویبار، برای ۱۹۱۳ نفر اشتغال ایجادشده است.

لازم به توضیح است، محمد اسلامی استاندار و محمدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور از ۲ واحد تولیدی جویبار لوله و شرکت تولید خمیرکاغذ در شهرک صنعتی جویبار بازدید کردند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.