Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تعداد مصدومان حادثه قهوه‌خانه‌ چالوس به 15 نفر رسید - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 11:25 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- مازندران - تعداد مصدومان حادثه قهوه‌خانه‌ چالوس به 15 نفر رسید

استان‌ها
تبلیغات
متهم به آتش‌سوزی فردی بنام «م -ک» فرزند مسئول قهوه‌خانه بود

تعداد مصدومان حادثه قهوه‌خانه‌ چالوس به 15 نفر رسید

تاریخ 25 فروردین 1397 ساعت 23:51:44
کد خبر: 056112
یک قهوه‌خانه در چالوس به دلیل اختلاف خانودگی در آتش سوخت هر چند پلیس با حضور به موقع فرد خاطی را دستگیر کرده است اما در این حادثه 15 نفر مصدوم شدند.

 

 

آتش‌سوزی قهوه‌خانه سنتی در چالوس
اختلاف خانوادگی دلیل آتش‌سوزی/ دستگیری عامل حریق/ تعداد مصدومان به 15 نفر رسید

غروب جمعه بر اثر تهدید فردی که ابتدا با درگیری لفظی و تهدید به انتقام همراه بود بعد از گذشت ساعتی با یک گالن بنزین وریختن آن در داخل قهوه‌خانه آنجا را به آتش کشید.

در این آتش سوزی شدید حدود ۱۰ نفر از افراد که خود را از پنجره به بیرون خود را پرت کرده بودند سرپایی مداوا و تقریبا 6 نفر دچار سوختگی شدید شده بودند باکمک مردم و اورژانس به بیمارستان طالقانی چالوس انتقال یافتند.

کیاکجوری رئیس بیمارستان طالقانی چالوس در این زمینه گفت: سه نفر از مصدومان به دلیل پرت کردن خود به بیرون از قهوه‌خانه دچار شکستگی که در بیمارستان بستری و تعداد هفت نفر سرپایی درمان و تعداد 6 نفر به علت شدت آتش‌سوزی و عدم امکانات پیشرفته و از آنجایی که شدت سوختگی آنها بسیار زیاد بود به بیمارستان‌های استان انتقال یافتند.

به گفته شاهدان عینی با وقوع حادثه و تماس افراد با آتش‌نشانی و پلیس ۱۱۰ بعد از مدتی با کمک مردم آتش‌سوزی مهار شده.

ذکریا اشکپور سخنگوی اورژانس مازندران نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری از وقوع یک حادثه آتش‌سوزی در قهوه‌خانه‌ای در چالوس خبر داد و اظهار کرد: اطلاعات این حادثه ساعت 19 امروز در اختیار اورژانس مازندران قرار گرفته است.

 

 آتش‌سوزی قهوه‌خانه عمدی بود

رئیس پلیس آگاهی مازندران با اعلام اینکه اختلاف خانوادگی علت آتش‌سوزی عمدی این قهوه‌خانه در چالوس بود، گفت: اختلاف بین پدر و پسر زمینه‌ساز آتش‌سوزی بوده است.

 

تعداد مصدومان حادثه قهوه‌خانه‌ چالوس به 15 نفر رسید

سخنگوی اورژانس مازندران گفت: تعداد افراد سانحه‌دیده به 15 نفر رسید که 12 نفر دچار سوختگی شده و 3 نفر نیز در حین فرار از حادثه دچار مصدومیت شدند.

 

دستگیری عامل آتش‌سوزی در چالوس

فرمانده انتظامی مازندران در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: با حضور ماموران پلیس و آتش‌نشانی حریق در کمتر از یک ساعت مهار شد که در این حادثه ۱۱ نفر دچار سوختگی و مصدومیت شدند.

سردار سیدمحمود میرفیضی با اشاره به اینکه این حریق عمدی بوده از شناسایی و دستگیری عامل آتش‌سوزی در کمتر از دو ساعت خبر داد.

 

* متهم به آتش‌سوزی فردی بنام «م -ک» فرزند مسئول قهوه‌خانه بود

وی افزود: متهم به آتش‌سوزی فردی به نام «م -ک» فرزند مسئول این واحد صنفی و قهوه‌خانه بوده که به علت اختلافات شخصی با پدرش، مرتکب این عمل شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.