Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تجلیل از ورزشکاران انجمن فرا مهر طبرستان در بازی های المپیک - شبکه نیوز
سه شنبه، 24 مهر 97 ساعت 12:25 ق.ظ / Tue, 2018 October 16

- مازندران - تجلیل از ورزشکاران انجمن فرا مهر طبرستان در بازی های المپیک

استان‌ها
تبلیغات
با حضور مدیرکل بهزیستی مازندران و مدال آوران المپیک ویژه منطقه منا : + عکس

تجلیل از ورزشکاران انجمن فرا مهر طبرستان در بازی های المپیک

تاریخ 01 اردیبهشت 1397 ساعت 10:07:01
کد خبر: 056153
خوشحالم در جمع شما مدال آوران هستم، امروز یکی از بهترین روزهای کاری من است چرا که همه حس مهربانی، انسانیت و صداقت در وجود کودکان کم توان ذهنی می توان پیدا کرد.بعنوان خدمتگزار حوزه بهزیستی خادم این افراد توانمند هستم تک تک این افراد مایه افتخار و مباهات جامعه هستند.
تجلیل از ورزشکاران انجمن فرا مهر طبرستان در بازی های المپیک

 

 

مراسم تجلیل از ورزشکاران انجمن فرا مهر طبرستان در بازی های المپیک ویژه منطقه منا برگزار شد

 

در مراسم تجلیل از ورزشکاران انجمن فرا مهر طبرستان در بازی های المپیک ویژه منطقه منا که با حضور مدیرکل بهزیستی مازندران ، معاونین این سازمان، مدال آوران و خانواده های آنان برگزار شد، مدیر کل بهزیستی مازندران گفت: خوشحالم در جمع شما مدال آوران هستم، امروز یکی از بهترین روزهای کاری من است چرا که همه حس مهربانی، انسانیت و صداقت در وجود کودکان کم توان ذهنی می توان پیدا کرد.بعنوان خدمتگزار حوزه بهزیستی خادم این افراد توانمند هستم تک تک این افراد مایه افتخار و مباهات جامعه هستند.

 

مراسم تجلیل از ورزشکاران انجمن فرا مهر طبرستان در بازی های المپیک ویژه منطقه منا در سالن همایش شیرخوارگاه شکوفه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی مازندران، در این مراسم که با حضور مدیرکل بهزیستی مازندران ، معاونین این سازمان، مدال آوران و خانواده های آنان برگزار شد، مدیر کل بهزیستی مازندران گفت: خوشحالم در جمع شما مدال آوران هستم، امروز یکی از بهترین روزهای کاری من است چرا که همه حس مهربانی، انسانیت و صداقت در وجود کودکان کم توان ذهنی می توان پیدا کرد.بعنوان خدمتگزار حوزه بهزیستی خادم این افراد توانمند هستم تک تک این افراد مایه افتخار و مباهات جامعه هستند.
دکتر آرام افزود: کسب مدال، افتخار آفرین و ارزشمند است علاوه بر این با برگزاری مسابقات چه در حوزه فرهنگی و ورزشی افراد کم توان ذهنی روح همکاری و عزت نفس پیدا می کنند.

وی اظهار کرد: خوشبختانه امروز در دنیا این موضوع که برخی افراد محدودیت دارند به فراموشی سپرده شده است. ما چیزی به نام کم توان ذهنی ، معلول و محدودیت نداریم وظیفه جامعه این است که امکانات و تجهیزات را بر اساس توانمندی افراد در اختیار آنها بگذارد. معلولان و افراد عقب مانده ذهنی دارای حقوقی هستند که مسئولان باید در راستای احقاق این حقوق تلاش کنند و با استفاده از مهارت و توانمندی این قشر از جامعه ، فرهنگ و نگاه را در جامعه و خانواه تغییر دهند.


مدیر کل بهزیستی مازندران گفت: برنامه و رسالت اصلی بهزیستی حمایت در راستای توانمند سازی است.بهزیستی به دنبال توانمندسازی فرزندان کم‌توان در کنار خانواده است اگربه حال خودشان رها شوند و توان آنها شناسایی و توانمند نشوند، به طور قطع تبعات بدی دارد اما وجود مراکز و انجمن ها می تواند در جهت توانمندی و مهارت آموزی نقش موثری داشته باشد.
دکتر آرام افزود: یکی از مهم ترین مشکلی که درارتباط با این افراد در جامعه وجود دارد نگاه ترحم آمیز عام جامعه است. این افراد نیاز به نگاه ترحم آمیز ندارند.


مدیر کل بهزیستی مازندران اظهار کرد: با توجه به توانمندی که در بچه های کم توان ذهنی وجود دارد تمام مراکز معلولین و انجمن ها باید نمایندگی فرامهر را بپذیرند . حداقل باید در 22 شهر مازندران انجمن فرا مهر بازی های المپیک ویژه به صورت فعال وجود داشته باشد. سازمان بهزیستی مازندران در زمینه همکاری اعلام آمادگی می کند.
دکتر آرام افزود: به عنوان دبیر منطقه 4 بهزیستی کشور، پیشنهاد المپیاد منطقه 4 را داریم. پیشنهاد می کنم المپیاد استانی را هم داشته باشیم.


وی از افتتاح اولین استخر سرپوشیده ویژه معلولین خبر داد و افزود:این استخر در هفته بهزیستی (تیرماه) در شهرستان ساری افتتاح می شود، این مکان به صورت رایگان در اختیار معلولین قرار خواهد گرفت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.